Dobrý gynekológ v okrese Pezinok

claire0611
10. aug 2020

Ahojte žienky,

som tehotná a nakoľko som sa do PK prisťahovala, potrebovala by som odporúčanie na nejakého dobrého gynekológa, ktorý vysvetlí, poradí a pripraví na všetko potrebné ohľadom tehotenstva. Som zúfalá. Keby som spokojná v mojom rodnom meste, ani by som neváhala dochádzať, ale taký prístup sestričiek, že tam idem s nechuťou, doktor spraví prácu že šup šup, len aby sa nepovedalo, nič nevysvetlí a ja keby nemám mamu v tejto oblasti znalú, tak asi by som bola úplne mimo ako prvorodička.
Fičať si 8 mesiacov na fórach tiež nemám v pláne.

Ďakujem za každú radu 🙂

kendova_anna
10. aug 2020

@claire0611 ahoj🙂 A do Bratislavy by ti bolo daleko cestovat? Lebo ja by som ti tam vedela poradit dobreho gynekologa. Sice by som najprv musela zistit, ci berie tehotne pacientky, lebo jeden cas mal vela pacientok a vyslovene tehotne uz nebral, lebo mal nadstav, ale to by som ti zistila alebo by si si to sama obvolala. Len daj vediet, ci by ti nevadilo, ze by si musela cestovat.

claire0611
autor
10. aug 2020

@kendova_anna nevadilo by mi to, keďže v BA pracujem, tak aj táto možnosť by bola fajn🙂
Vedela by si mi to prosím zistiť? Bola by som ti moc moc vďačná 🙏🏼

goodidea
10. aug 2020

@claire0611 ahoj, v PK je top Ďuračková

claire0611
autor
10. aug 2020

@goodidea ahoj, ďakujem, o nej som už niečo čítala. Máš s nou skúsenosti aj počas tehotenstva?

julliska
10. aug 2020

@claire0611 odporucam aj ja Dr Durackovu (neviem ci nie je ale teeraz na MD) ale ma tam aj ine lekarky a naozaj top... cele tehotenstvo som tam chodila, vsetko vzdy vysvetlili,odpovedali na vsetky moje otazky, kedykolvek som jej napisala problem mailom a odpovedala,,,urcite odporucam. a hlavne vsetky vysetrenie vratane 3D ultrazvuku ti urobi ona,nemusis chodit inde..

claire0611
autor
10. aug 2020

@julliska Super! Ja som sa akosi odjakživa bránila ženám gynekologičkám, vraj sú tvrdšie a menej ochotné, ale asi predsa skúsim. Čítala som na ňu už viac dobrých recenzií. Ďakujem 🙂

julliska
10. aug 2020

@claire0611 vysetrovala ma aj dr Durackova aj dr Kristufkova (striedali sa v case ked som bola tehotna-bolo to cca rok dozadu) a nemozem sa stazovat.. komunikuju len mailom, tak si tam kludne napis ci beru nove pacientky. Ja som bola spokojna,mala som aj problemove tehotenstvo a naozaj sa o mna starali,este aj ked som bola v nemocnici tak mi Dr pisala ako sa mam atd

luc1a
10. aug 2020

Aj za mňa odporúčam Duračkovu, ale asi je na MD ale má tam aj ďalšie super lekárky. Prístup ukážkový, fakt klobúk dole pred ňou. K nej som chodila celé tehotenstva do konca - nemusela som ani posledné týždne chodiť do nemocnice na poradne. 🙂

kendova_anna
11. aug 2020

@claire0611 ano, zistim ti to a hned ako budem vediet, tak ti dam vediet. Rec je o doktorovi Millym. Ambulanciu ma v Ruzinove. Skvely odbornik🙂

jajuska2021
16. aug 2020

@luc1a prosim ake su tam este ine lekarky? nemas nahodou t.c. do ambulancie? snazim sa tam dopisat uz od juna a stale nic. chcela som sa objednat na preventivnu prehliadku idem k nej prvyx . pravdu povediac uz som rozmyslala nad zmenou lekara... este som tam ani nebola...

luc1a
16. aug 2020

@jajuska2021 je tam Kristufkova a este jedna (ale asi len ju pocas MD zastupuje) ale meno neviem. A paci tel.cislo +421904557463 snad sa dovolas 🙂

kendova_anna
27. aug 2020

@claire0611 ahoj, dlhsie mi trvalo pokial som pozistovala informacie. No aj tak nie su dobre, bohuzial doktor Milly uz tehotne zeny neberie lebo ich ma vela, ma plny stav. A teraz som sa dozvedela, ze dokonca ani neordinuje lebo ma nejake zdravotne problemy😕

dada_99
2. sep 2020

@kendova_anna neordinuje?... a od kedy prosim ta je na pn-ke?.. to som ani nevedela😲

claire0611
autor
2. sep 2020

@kendova_anna Ahoj, ďakujem ti veľmi pekne aj za ochotu🙂 už som skúsila pani doktorku Ďuračkovú, ktorá ma zobrala, tak uvidím. Prístup cez e-maily majú úžasný, verím, že budem spokojná teda.

sylvia_123
2. sep 2020

@dada_99 Ahojte, dr. milly bude na dlhodobej PN, minimálne už vyše mesiaca na je PN a dlho ešte bude. A tehotné pacientky neberie.

dada_99
10. sep 2020

@sylvia_123 fuha, tak tato sprava ma moc nepotesila... dufam, ze cim skor bude zdravy a bude znovu ordinovat.. dakujem ti velmi pekne za informaciu... som mala teda stastie, ze som bola na preventivke hned zaciatkom roka...

pavlinaant
13. sep 2020

Doporučujem MUDr. Andrea Maľová v Senci. Je síce súkromná (ročný poplatok 40€ + každá poradňa 10€ vrátane kontrolného ultrazvuku a veľký ultrazvukový skríning, ktorý je 3x za tehotenstvo je 30€) ale top starostlivosť, profesionalita, ochota a hlavne je neskutočný pedant a dáva si pozor na všetko, pri každej kontrole je ultrazvuk kde ti dá aj fotku a povie všetko.

kendova_anna
2. okt 2020

@claire0611 tak to som rada, drzim palce aby ti vyhovovala stale😉
@dada_99 ale na stranke uz nemaju nic napisane? Nezacal uz nahodou doktor Milly ordinovat??

dada_99
7. okt 2020

@kendova_anna ja ti ani neviem povedat, vobec som to nepozerala...ale ked uz oznam na stranke nemaju vyveseny, tak bude ordinovat...keby neordinoval, tak tam stale maju napisane, ze pan doktor je na pn-ke a ze bude vysetrovat za neho zastupujuci lekar...

seva22
16. okt 2020

@goodidea ona uz vyse dvoch rokov neberie nove...ci? A ano, tiez k nej chodím a súhlasím, ze je top👍

claire0611
autor
16. okt 2020

@seva22 zobrali ma, ale že spravili výnimku, ja som sa totižto do PK presťahovala, tak aj preto som hľadala nového doktora. A teda som neskutočne spokojná, bola som už 4-5x a super prístup, všetko vysvetlí, no proste keby je každá doktorka takáto, tak radosť chodiť k doktorom 🙂

beata_ra
4. nov 2020

@dada_99 @kendova_anna babule, aby ste uz nemali dilemu tak Vam napisem, ze pan doktor Milly uz normalne ordinuje. Samozrejme, ze kvoli zlej pandemickej situacie maju aj oni trochu obmedzenia a to take, ze do poradia beru len akutne stavy a na klasicke preventivne prehliadky musite byt na presnu hodinu objednane, inak vas nevybavia. Je to kvoli tomu, aby necakalo v cakarni vela zien naraz.

kendova_anna
9. nov 2020

@dada_99 ano, ano uz viem, ze ordinuje😉 Pozerala som to aj ja, malokedy pozeram ich stranku ale tento krat som spravila vynimku, lebo som bola zvedava😀

kendova_anna
9. nov 2020

@beata_ra dakujeme ti, uz nam to je jasne vsetko a vsetkym snad😀😂 Dobre robia, ze si to tak zaviedli, aspon v cakarni nie je napor ludi, lebo ked som videla ine ambulancie ako su niektore prepchate, tak hroza.

beata_ra
12. nov 2020

@kendova_anna teraz to tak funguje skoro vsade a mas pravdu, je to velmi dobre!

kofolala
16. feb 2021

Pekny deň.Neviete baby či ešte príjmaju nove pacientky?dr.Ďuračkova?

claire0611
autor
16. feb 2021

@kofolala mňa prijali, ale vysvetlila som im, že som sa presťahovala do PK a napísali mi, že spravia výnimku, keďže nové pacientky neberú. No za pokus to určite stojí, skús im napísať mail, keďže komunikujú prevažne mailom 🙂

kofolala
16. feb 2021

@claire0611 ďakujem, tp nemám v pk tak uvidíme😊

claire0611
autor
16. feb 2021

@kofolala ani ja, dokonca oficiálne ani prechodný. No nebol problém, keď som nadiktovala adresu, kde v PK bývam. Nezisťujú, neposielaju poštu, takže v pohode🙂

kofolala
16. feb 2021

@claire0611 este sa chcem spytat ,ked beru na cas aj zoberu na cas ?alebo cakacka aj tak 😊