Cena upratovania v okrese Pezinok

muskazlata90
20. máj 2024

Ahojte, viete mi prosím poradiť s akou cenou mám rátať pri upratovaní RD v okrese Pezinok (nie je priamo v meste). Klasický bungalov, 120m2, 2 detské, spalna, kúpeľňa a samostatné Wc, kuchyňa s obývačkou. Prišli mi ponuky na 60 a 70 eur, čo sa mi zdá dosť, rátala som okolo 40. Čo sa tuka prác, tak ide mi o povysavanie, umytie dlážky, utretie prachu, umytie kupelok. Prosím Vás a upratujete pred tým, ako príde pani na upratovanie? Ak budú nejaké hračky na zemi, prip. Veci na komode. Nechcem, aby mi ich spratala, stačí keď ich len presunie. Mám 2 máme deti a nestíham mať 100% upratané. Ďakujem.

lianka123
20. máj 2024

@muskazlata90 vykasli sa na to, ja som mala 10 upratovaciek doma, flakaju to, fajcia, kradnu. na prvy raz ti upracu dobre a tak treti raz uz je to hruza. skoda casu aj penazi, radsej si uprac sama

muskazlata90
autor
20. máj 2024

@lianka123 vďaka, bohužiaľ platam to ako sa dá, upratujem po večeroch, ale koľkokrát zaspím so synom o 8. Tak ak by som niekoho schopného našla aspoň. 2x do mesiaca, pomohlo by mi to. Som na MD, takže by som bola doma prítomná.

tarvika
20. máj 2024

cena podla mna normalna, mozno trosku nad, povedala by som ze tak 50 je ok. Ja mam mensi dom, len 70m, 3i, cenu mam 40 eur. rovnaky okres.

lianka123
20. máj 2024

@muskazlata90 ja som tiez doma pritomna, inak by som na tie veci dosla az neskor. oni sa vyfarbia vacsinou az pri tretom/stvrtom upratovani. a bez recenzii by som to vobec nerobila

muskazlata90
autor
20. máj 2024

@tarvika ďakujem ☺️

muskazlata90
autor
20. máj 2024

@lianka123 ďakujem ☺️

kikappp
19. jún 2024

@lianka123
@muskazlata90 Mam zial skusenosti ako lianka ..Tiez potrebujem niekoho a vzdy dufam a nakoniec,este ja upratujem po upratovacke ,uplne super,ked je po upratovani spinavsie ako pred .😂