Strihanie uzdičky pod jazykom - Partizánske a okolie

kristinatop96
7. júl 2022

Ahojte.

Viete mi prosím povedať, či vykonáva nejaký zubár/lekár ORL v PE a okolí nástrih uzdičky pod jazykom aj u starších detí po roku a bez nutnosti výmenného lístku?
Ďakujem.

paulinkaa2
7. júl 2022

@kristinatop96 ahoj. Ja som bola s bábätkom u zubára Rada v To. Ale ako starým deťom strihá neviem. Treba si zavolať a informovať sa

kristinatop96
autor
7. júl 2022

@paulinkaa2 ahoj, tam som už volala, už takéto staršie deti neberie. Ale ďakujem 🙂

paulinkaa2
7. júl 2022

@kristinatop96 aha, a ma napadlo, kamarátke odporučili ísť do BA, že tam to spravia jej 5rocnemu

kristinatop96
autor
7. júl 2022

@paulinkaa2 áno, aj ja som tam pozerala a informovala sa, robia aj na súkromnej klinike laserom pod analgosedaciou, síce za riadny "poplatok", ale aj to je jedna z možností, keď už ine nenájdem..len skúšam, že či nenájdem nejakého lekára tu v okolí, čo by to robil aj tu niekde bližšie, tiež napr pod iba analgosedaciou, keďže jasneze takyto starší si v tomto veku dohovorit nedá 🤷🏻‍♀️ ale nevadí, uvidíme 🙂

juliavolna
22. mar 2024

@kristinatop96 a kde v ba takto robia ?

kristinatop96
autor
28. mar 2024

@juliavolna nepamatam si uz aká to bola klinika zubná,google nájde. Ja som to nakoniec potom neriešila.

juliavolna
29. mar 2024

@kristinatop96 smiem vedieť či ste to dala / nedala urobiť ? A pre aky dôvod ste to riesila

kristinatop96
autor
29. mar 2024

@juliavolna nedala. Riesila som to zkrz viditelne skratenu uzdicku pod jazykom,no zatial to synovi nerobi problém,budeme riešiť ked tak neskor ak by bol logopedicky problém,alebo az neskôr keď už bude spolupracovať mu to chcem dat prestrihnut tak ci tak. Ja som si to vsimla vtedy neskôr (8-9mes) že to má, lenže to už nikto v okolí nechcel strihať. Tak som od toho upustila a uvidíme časom.

juliavolna
29. mar 2024

@kristinatop96 vďaka a máte srdiecko jazyk ?

kristinatop96
autor
29. mar 2024

@juliavolna ano ma ked vyplazi ale nie je to take hrozne,dokaze vyplazit jazyk aj všetko,akurát že stred mu trochu ťahá.

juliavolna
29. mar 2024

@kristinatop96 a prosím aky máte vek a ako ide rec ? 🙂 keď dáte jazyk dohora k zubom tiež je srdiecko? 🙂

kristinatop96
autor
29. mar 2024

@juliavolna pisem ss