Zubný benefit Dôvera

29. mar 2022

Ešte platí, že nemusí mať pacient preventívnu prehliadku?minulý rok som bola u zubára na prevencii a popritom mi plomboval zub.Ked som sa pozerala do aplikácie prevenciu mi nezapísal iba plombovanie.
Chcem si dať teraz opraviť zub mozem si ho dať preplatiť?či najprv absolvovať prevenciu a dbať nech mi ju zápise.Mozu byť aj 2 zuby na jedno ošetrenie preplatene?

dominushka23
29. mar 2022

preventivku vam zubar kludne spravi tesne pred plombovanim...aspon moja zubarka s tym nema problem....a na jedno osetrenie v jeden preplatia max 30e... cize ked si date spravit naraz dva zuby v jeden den tak ci tak preplatia len 30e

dominik2795
29. mar 2022

@dominushka23 a nech nezabudne na preventivku u vseobecneho lebo nedostane ani cent

petamich
29. mar 2022

@dominik2795 v Dovere netreba preventivku od vseobecneho lekara aspon naposledy, ked som si uplatnovala nebolo treba

petamich
29. mar 2022

autorka: inak staci aj google ;)
Upozornenie: Aj v roku 2022 akceptujeme zubnú preventívnu prehliadku, ktorú naši poistenci absolvujú dodatočne, teda v priebehu tohto roka, najneskôr však v deň ošetrenia, za ktoré žiadajú o príspevok Zdravé zuby. Výnimka sa vzťahuje na ošetrenia absolvované od 14. januára 2022.
detaily tu:
https://www.dovera.sk/poistenec/benefity/pre-vs...

deniskaapetko9
29. mar 2022

@petamich treba preventivku u všeobecného lekára, píše sa to v aplikácii...je možné to absolvovať dodatočne do 3m od žiadosti o benefit

deniskaapetko9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
29. mar 2022

@deniskaapetko9 som si uz myslela, ze u mna si len nevsimli 🙂 lebo na preventivke u vseobecneho som nebola 🙈 lebo covid, lebo tehotenstvo...lebo mne preplatili vsetko ale teda nehadam sa, fakt si nie som na 100% ista

deniskaapetko9
29. mar 2022

@petamich v tom linku sa to píše, ktorý si pridala 🙂

dominik2795
29. mar 2022

Treba aj u vseobecneho mne preto este ked som bol vo vseobecnej nedali