Zmena zdravotnej poisťovne

velkazuzana
20. júl 2020

mile dievcata, mam 2 deti, poistovnu union a nevnimam privela benefitov zo strany zdravotnej poistovne. neviete mi prosim z praxe poradit, ktora poistovna vam vyhovuje najviac a preco?

betus11
20. júl 2020

@velkazuzana Ahoj tak super je dôvera.Sme tam spokojný a máme veľa výhod a zliav hlavne na opaľovacie a poopaľovacie krémy.Vrelo odporúčam a my všetky zľavy používame.

tncka
20. júl 2020

@velkazuzana ja mam vszp a musim.povedat ze sa az divim kolko ukonov a neskutocne drahych mi preplatila. A to ani nevravim o drahych liekoch kazdy mesiac co musim brat do konca zivota. Ja by som nemenila ani nahodou

ivkazba
20. júl 2020

Ja hlavne odporúčam riešiť zmenu poisťovne nie preto, že dostaneš zľavu na opaľovací krém. Keď tak sa treba pozrieť na čakacie doby pri ťažších a drahších diagnózach, preplácanie liečby náročných chorôb. Proste zamerať sa na to, ktorá poisťovňa bude najlepšia, ak sa udeje niečo naozaj vážne.

ivkazba
20. júl 2020

@tncka súhlas, mám všeobecnú a hoci nie som jej fanúšikom z pohľadu toho ako je riadená, ale nemenila by som

amonet
20. júl 2020

ja mam dlhe roky doveru, nikdy som nemala problem s preplacanim ukonov ci islo o ct, magneticku alebo aj u sukromneho zubara mi cast ukonov preplatili. aj babo dam do dovery kvoli benefitom

damtiporiti
20. júl 2020

VšZP, komerčné poisťovne a ich ponuky sú ťah na klienta ale keď príde vážna choroba, pošlú ich do riti a vtedy je im aj VšZP dobrá.

zuzka251
20. júl 2020

Hlavne nie Dôvera, ciganska poistovna...nenavidia ju lekari aj lekarne, nikdy!

eliska13
20. júl 2020

@zuzka251 prečo myslíš?nikdy som nemala problém práveže boli časy pár rokov dozadu, že nechceli VSZP, ale Dôveru a preto som prestúpila a všetci sme tam

zuzka251
20. júl 2020

@eliska13 ty si mozno problem nemala ako pacient. Ale fovera robi problem lekarom a lekarnikom v preplacani ukonov, osobne skusenosti z viacerych miest..vsetko potom hradia doktori a lekarne z vlastneho, lebo poistovna si proste povie, ze to nepreplati. A 25ka a 27 uplne v pohode.

velkazuzana
autor
21. júl 2020

@ivkazba zatial (klop klop) ziadne zavazne choroby neriesime, ale samozrejme ze chcem mat "istotu". z patrania po webe to vyzera, ze dovera ma najviac benefitov pre pacientov/klientov, ale moja obvodna lekarka sa mi na doveru taktiez stazovala, akurat sa vtom nevyznam a vlastne neviem preco. vszp zas pisete ze super, ale vlastne neviem preco. okrem tazsich chorob. alebo mam ostat union?

stejja9
28. sep 2020

@velkazuzana ako ste sa rozhodla? Tiež rozmýšľame nad zmenou.

mary_enka
20. jún 2021

@stejja9 ak stále rozmýšľate nad zmenou a rozhodli by ste sa pre VšZP, tak rada pomôžem/ povysvetlujem ☺️ teraz máme omnoho viac benefitov , ako minulý rok ♥️

adriana237
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriana237
1. sep 2021

@mary_enka dobrý večer môžem sa opýtať na benefity týkajúce sa hlavne očnej starostlivosti a okuliarov pre deti?,ďakujem

joannita
1. sep 2021

U 3 lekarov som videla oznam, ze neberu poistencov Dovery 🤷‍♀️ Za mna dost dolezity ukazovatel, preco ostat vo VsZP. Syna som tiez prehlasila z Dovery do VsZP. Dovera ma vela takych tych lakadiel, ze preplaca to a to, aby presvedcila ludi, ale to je len taka naplast. Treba si zistit ake velke ukony preplacaju.
Za mna VsZP super a to som teda toho potrebovala fakt vela (gynekologicke veci)