Žiadosť o zamietajúci list maternity grant

rennie123
30. júl 2016

Ahojte baby..chcela by som sa spytat ohladom maternity grant.ako si vybavit aby mi to v uk zamietli aby som si mohla poziadat o maternity grant na SVK ☺

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 stiahni 16stranovu prilohu a vypln. Aj tak to davaju len ludom co su na benefitoch. Adresu mas hned na prvej vytlacenej strane. A midwife ti tam da podpis.

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi ale ja nechcem poziadat o ten grant tu v zahranici , ja chcem o to poziadat na SVK a preto potrebujem zamietaci list odtialto..

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 aha sorry myslela som ze si tu. No tak to neviem poradit lebo je tam potreba midwife aby vyplnila poslednu stranu a opeciatkovala.
A to ti povedali na urade na sr co potrebujes?

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi No nie nepovedali mi to na svk ale nasla som to na nete v podobnej diskusii tak sa uistujem ci mi to naozaj bude treba a ako to ziskam 😕 lebo v auguste planujem ist domov na svk a zistujem co mi bude treba ake dokumenty. ☺

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 ok. Ja som si to pre istotu tiez vybavila, len aby si dostala porodne na sr tak gynekolog musi potvrdit ze si chpdila kazdy mesiac do poradne, alebo midwife ti musi dat nejaky papier o tom. Som v rovnakej situacii,som v uk a domov rodit.

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi ale si si vybavila ten zamietaci list z UK ?? Aby si dostala porodne na SVK ??

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 zamietaci list uz nam doma. Prisiel mi spat behom 10dni odpoved ze to zamietaju. A midwife mi podpise ze som chodila kazdy mesiax na poradnu a aj kopiu maternity notes mi daju.

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi Ok super a prosim ta a ako si si vybavila ten zamietaci list ?? Kam musim napisat/zavolat a ake papiere budem k tomu potrebovat aby to vybavit? ☺

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 vytlac si to z gov stranky. Do google ked das sure maternity grant form ti to vyhodi.

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi A vybavovala si si este neake potrebne dokumenty pre porod na SVK ? ☺

n0mi
30. júl 2016

@rennie123 s2 aby mi preplatili porod a takisto e106 nech viem ist aj lekarovi ako dia obvodny usny atd. A cakam na rozhodnutie o materskej. :D tot vsjo

rennie123
autor
30. júl 2016

@n0mi No to s2 si musim v pondelok vybavit im poslat papiere aj cover letter som pisala .. tak dakujem za info