Žiadosť na zmenu cestovného spojenia - úspešnosť

7. máj 2023

Napísala som žiadosť na zmenu cestovného spojenia. Vraj sa to schvaľuje na mestskom zastupiteľstve mesta. Mate tu niekto s tým skúsenosť? Boli ste úspešní, vyhoveli vašej žiadosti? Ako dlho ste čakali na schválenie?

deti95060810
7. máj 2023

bola, ale už dávno.

martinkatinka
7. máj 2023

To sa da? Tiez by sa mi to hodilo.....tym busom, co chodirvam, chodi malicko ludi, ale keby siel o 5 minut neskor, aby som ho vzdy stihla, to by sa mi hodilo 😉

autor
7. máj 2023

@martinkatinka áno dá sa napísať žiadosť na schvalenie

autor
7. máj 2023

@deti95060810 a odpísali na email ci zatefonovali ti ze je to zmenené už podľa žiadosti?

marsmykkok
7. máj 2023

To MHD? Ja som písala na prímestký spoj , ale dávnejšie, neviem či na sadku alebo na prevádzkovateľa-kraj. Chcela som posunutie o 5 minút pozdejšie, kedže som nestíhala prestup, nevyhoveli.
Ja si myslím, že nevyhovejú väčšinou, bud ide ten spoj na další spoj a posunutie by spôsobovalo meškanie, nemôžu ísť naraz všetky zo zástavky, lebo sa tam nezmestia, je to posledný spoj šoféra a museli by ho platiť dlhšie a tak. Nemajú asi veľkú snahu vyhovieť jednotlivcovi, iné keby robíš vo veľkej firme napríklad a chodíte stade napríklad 20ti na daný spoj.

autor
7. máj 2023

@marsmykkok sme štyria z tej ulice z rôznych firiem. Písala som na MHD a oni ze to na mestský úrad mam poslat

marsmykkok
7. máj 2023

Tak pošlite najlepšie spoločne. MHD prevádzkuje mesto, takže to rieši mesto. Za pokus nič nedáte aj keby to nevyšlo.

autor
7. máj 2023

@marsmykkok hej napísali sme ze ide o 4 ľudí a skúšame to. Snáď to vyjde.

deti95060810
7. máj 2023

mne zavolali