Žena na rizikovom - vychádzky

miska7754
8. aug 2022

Ahojte ked je zena tehotna na rizikovom tak ma neobmedzene vychadzky vsak?

marlen16
8. aug 2022

Nie, neobmedzene sa dávajú len pri onko a psychiatrických diagnózach. Ja som na rizikovom a mám klasicky 2h doobedu a 2h poobede vychádzky.

denden77
8. aug 2022

to je len "nesplneny sen".. vacsina Dr. vychadzky obmedzuje, co tak sledujem 😁

karhu
8. aug 2022

samozrejme, ze NIE
u mna 2h dopoludnia a 2 popoludni

matullienka
8. aug 2022

Obe tehotenstva som mala rizikové a ani pri jednom som nemala neobmedzené vychádzky.

timilv
8. aug 2022

@miska7754 prvé čo som mala rizikové som mala takú diagnózu, že som vychádzky nemala vôbec a pri druhom mám inú diagnózu a mám vychádzky 2hodiny doobeda a 2hodiny poobede. Pokiaľ viem, neobmedzené vychádzky pri rizikovom nedávajú

simona92101
8. aug 2022

@miska7754 ak je na rizikovom,je na to dovod.tym padom bud nema vychadzky ziadne a ma lezat,alebo tie 2h doobeda a 2h poobede

miiceencoovaa
8. aug 2022

@miska7754 ahoj, ja som bola na rizikovom a dr mi dal neobmedzene vychádzky, samozrejme za nejakú menšiu čiastku 😉😄

miska7754
autor
8. aug 2022

@matullienka a chodila si dade len cez tie vyxhadzky? Prisla ti dskedy kontrola?

matullienka
8. aug 2022

@miska7754 kontrolu som počas toho nemala ani raz dokonca som bola PN naraz s mužom on kontrolu mal aj k susede išli a mňa nekontrolovali a to som bola na PN od 4tt

e1i
8. aug 2022

@miska7754 mne kontrola pocas rizikoveho prisla 3x,vzdy v rôznu dobu. A vychadzky som mala 2h doobeda a 2 poobede

diewcatqoo
8. aug 2022

Ja som mala na rizikovom vychadzky tusim od deviatej rana do siedmej vecer. Ale moc som to nevyuzivala, mala som nariadeny kludovy rezim, hrozil mi predcasny porod, takze radsej som lezala doma.

viestta
8. aug 2022

Ja som mala 2x po 2 hodiny denne, a aj tak som sa zdržiavala len blízko môjho obľúbeného vedra na grcanie

7lenka11
8. aug 2022

Ako mozes mat na rizikovom neobmedzene vychadzky? Ved uz slovo rizikovy hovori za vsetko..

angel993
8. aug 2022

@miska7754 záleží od diagnózy, ja som nemala vychádzky vôbec. Aj keby som mala tak by som to nevyužívala, poctivo som preležala celé tehotenstvo.

galganka
8. aug 2022

Dvakrát som mala neobmedzené vychádzky. A nie, nepýtala som ich, "nezaplatila" a ani "nezneužívala".

angel993
8. aug 2022

@miiceencoovaa ako to naozaj?

matkahelka
8. aug 2022

@miska7754 ja som mala neobmedzene

petamich
8. aug 2022

neodmedzene vychadzky su aktualne prisne kontrolovane a musi byt na to relevantna diagnoza - ak mas rizikove tehotenstvo = hrozi napr. potrat, tak tie neobmedzene vychadzky lekari nedavaju, mas doma lezat a mat kludovy rezim 🙂 a ano kontrola chodi - niekto ma, niekto nie a niekto aj 3x, kontrola chodi systemom random pick alebo ked ta niekto nahlasi - asi tak to funguje

petamich
8. aug 2022

@miiceencoovaa moj lekar by ta poslal do prdele 🙂 lebo mu to za to nestoji ale vsak vieme, ze su lekari a lekari

matullienka
8. aug 2022

@miiceencoovaa prepáč ale pochváliť sa s uplatkami a kupovanim vychádzok na nete chce fakt odvahu nakoľko si vlastne priznala trestný čin. Gratulujem

miiceencoovaa
8. aug 2022

@petamich
@angel993
@matullienka
Mne to lekár sám navrhol, neprišla som za ním s tým ja....takže on si za to sám zapýtal...ja som o ničom takom dovtedy nevedela...

rachel36a
8. aug 2022

@miska7754 nie nema neobmedzene...ja som pri prvom nemala vychadzky vobec, lebo moj zdrav.stav vyzadoval pokoj na lozku...pri druhom som mala 2x2 hodiny...a ano, chodia aj kontroly

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jexica
8. aug 2022

mala som neobmedzene

miska7754
autor
9. aug 2022

@jexica a preco

jexica
9. aug 2022

@miska7754 gynekolog mi ich dal automaticky na zaciatku tehu som troska krvacala

laura164
9. aug 2022

Ja som bola na rizikovom od 6 týždňa a nemala som žiadne vychádzky. Iba nohy hore celé dni a oddych. Doma som samozrejme robila každodenné činnosti, zvládla som to v pohode, do obchodu som šla to sa priznám

ciusinka
9. aug 2022

No tak ja som bola na rizikovom a nemala som vychadzky absolutne ziadne, kedze s mojou diagnozou som bola rada, ze mozem byt doma a nemusim lezat cele tehu v nemocnici, takze ja som mohla vychadzat z domu presne 3-krat za mesiac - 2-krat do poradne a raz k obvodnemu predlzit PN..

loginexistuje
9. aug 2022

neobnedzene vychadzky su velmi vynimocne najskor dostanes dve hodiny doobeda a dve hodiny poobede a ani to nemusis mat od zaciatku PN alebo pri niektorych diagnozach
Kontroly nevidia ci si tehotna alebo nie system nahodne vyfiltruje zoznam ludi na kontrolu a kontrolor ani nevie aku maju diagnozu a pod

Ak pride kontrola a nedodrzi as liecebny rezim pozastavi sa poberanie PN

matkahelka
9. aug 2022

@loginexistuje neprehanaj. ak ta kontrola zo SP nenajde doma, stale mozes doniest od lekara potvrdenie, ze si bola mimo domu, lebo si bola u lekara.to po prve. a po druhe, PN nebude vyplacana len v ten dany mesiac, ziadne pozastavenie PN sa nekona