Zápisnica zo združenia zo škôlky. Ako má vyzerať?

danculik
29. sep 2010

Ahojte , chcela by som sa opytat, ci neviete nahodou mi pomoct alebo nemate niekde nejaky dokument, zapisnicu?Ide o to, ze som bola "zvolena" za triedneho zastupcu v skolke v triede mojej dcerky, a ako zastupca mam spisat zapisnicu z rodicovskeho zdruzenia. Neviete mi poradit ako sa to pise?Este som to nepisala vobec...🙂 ako vyzera taky dokument?...a co vsetko tam ma byt?

Dakujem pekne 🙂

other_side
29. sep 2010

danculik, ved chod za riaditelkou a povedz jej nech ti da k nahliadnutiu zapisnicu z minuleho roka, pozries si to priamo pri nej, aby si zhruba vedela.. ved na tom nic nie je, urcite ti to pozicia alebo povie co tam ma zhruba byt. ked to robis prvy krat je jasne ze nemas odkial vediet co sa do takej zapisnice pise 😉

other_side
29. sep 2010

poslala som ti IP tak skus pozriet tam 😉

junovka
29. sep 2010

@danculik koli takemu nieco som to odmietla robit 😅 😉

titkovamiriam
29. sep 2010

ja som tiez predsednicka triedy no zapisnice mam vzdy nachystane len tam vpisem co sa aktualne preberalo 🙂 ,cudujem sa ze ti bud nedali nevyplneny harok alebo nieco z minula? 😅

danculik
autor
2. okt 2010

@other_side ano dakujem pozerala som...") trosku mi to pomohlo...povedala som ucitelke ze ja som si tie body diskusie ze o com sa tam hovorilo nepisala, tak nech mi to spise na papier a ja jej to uz nejak napisem na pc aby to trosku vyzeralo...lenze uz ju o to pytam dva dni a nejak na to kaslu....no tak ked oni maju cas...

danculik
autor
2. okt 2010

@titkovamiriam a nemas prosim ta niekde v pc nejaku kopiu toho...aspon k nahliadnutiu🙂

titkovamiriam
2. okt 2010

nie ja to dostanem do ruky a po rodicku odovzdam,je to jeden papier kde je program uz vypisany,dopisem len diskusiu,podpisem a prilozim dochadzku 🙂 a vybavene