Zadržaný vodičský preukaz

nesikovny123
8. júl 2024

Zdravím chcel by som sa poinformovať . Nedávno mi bol zadržaný vodičský preukaz za zostatkový alkohol do 1 promile (priestupok). Keď budem absolvovať vyšetrenie u psychiatra bude mi robiť aj testy moču na prítomnosť iných látok ako je napríklad thc? Ak áno a test bude pozitívny budu to dodatočne riešiť? A pripadne dá sa tomu dáko vyvarovať napríklad tak že pri otázke v testoch či som niekedy skúsil drogy odpoviem nie ? Ďakujem

mikitilik29
8. júl 2024

@nesikovny123 stačí prestať hulit a brat podobne svinstvo a nebudeš musieť sa báť testov🤦‍♀️

duunlo
8. júl 2024

@nesikovny123 radsej ani nesadaj za volant a ostan pri svojom THC a liehu…

nesikovny123
autor
8. júl 2024

Veľmi múdre odpovede. Nikto nepovedal, že som niekedy hulil a sadol si potom za volant keby ste vedeli ako to funguje tak nevypisujete sprostosti. Thc sa drží v tuku a veľmi dlho sa dá detekovať v moči človek môžem jeden deň hulit na tretí deň mu nič nie je a aj tak by mal pozitívny test

e1i
8. júl 2024

@nesikovny123 budu riesit.

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@e1i ďakujem za odpoveď viete to aj dáko rozviesť?

e1i
8. júl 2024

@nesikovny123 nie ale riesit budu. Vid poliak co zrazil hasicov na dialnici

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@e1i predpokladám ze to napríklad nemôžu preklasifikovať lebo je nedokazatelné že som bol pod vplyvom aj pri výkone. Ku policajtom som bol nadmieru slušný a naozaj som nemal pocit ze mam ešte v dychu alkohol. Môžu napríklad ale požadovať aby som začal chodiť na dáke rehabilitácie a tak podobne ?

nikaeli
8. júl 2024

@nesikovny123 neviem prečo sa urážaš. Keď si si sadol za volant s 1 promile, nie je vylúčené, že si sadneš aj zhúlený 🤷🏻‍♀️ sorry. Na tvojom mieste by som neklamala - napíšeš v teste, že nie a test budeš mať pozit. Na čo je to dobré? radšej spolupracuj..

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@nikaeli ešte raz bolo to do 1 promile v živote by som si vedome za volant pod vplyvom čohokoľvek nesadol

duunlo
8. júl 2024

@nesikovny123 sadnes si s 1 promile alkoholu v krvi a ides tu pisat o “vedome/nevedome”? A este ktovie ake mnamky pozivas…
Radsej chod verejnou dopravou, si nezdopovedne hovado..

nikaeli
8. júl 2024

@nesikovny123 takže do teba niekto nalial alkohol, odniesol ťa za volant, naštartoval a ty si o tom ani nevedel? či o akom 'nevedome' zostatkovom alkohole hovoríš? kde je tvoja zodpovednosť?

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@nikaeli nie deň predtým som pil a na druhy deň som si myslel ze už nenafúkam lebo som sa cítil triezvy a stránka alkohol meter mi vypočitala že by som aj mal byť triezvy. Netvrdím ze to bolo zodpovedne správanie každopádne na tieto veci som sa ani nepýtal tak to zbytocne ani nekomentujte všetci ste veľmi múdri a bez hriechu to je najlepšie. Nikoho som nezranil ani nepoškodili žiadny majetok

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@nesikovny123 mimochodom napríklad v takom nemecku je povolené mat za volantom do 0.5 u nás sa to týka iba cyklistov čiže keby ma zastavia v nemecku tak môžem v jazde pokračovať

duunlo
8. júl 2024

Este aj na dalsi den nafukat 1 promile, tak to si musel byt riadne pod obraz bozi… jedine ze si pil do 23:59 a o 01:00 uz sadal za volant po dvoch pivkach 🤣…Hlavne, ze ty si najmudrejsi, ked sa tu pytas ci mas klamat ohladom drog…

nesikovny123
autor
8. júl 2024

@duunlo vy sa v prvom rade naučte čítať s porozumením alebo to proste vypnite a choďte sa venovať svojmu nudnemu životu

nikaeli
8. júl 2024

@nesikovny123 áno, v tomto prípade som bez hriechu. Nepijem, nehulim. Z tvojho pohľadu žijem nudný život. Ale aspoň nikoho neohrozujem!

A mimochodom si na Slovensku, tak tu nepleť Nemecko. Ani matika ti moc nejde. Povolené do 0,5. Ty si mal 1. Si si istý, že by ťa nechali pokračovať?