Vyzdvihnutie jedla v druhom okrese

wolfsk46
4. jan 2021

Môžem si ísť po jedlo do druhého okresu?
Myslím to tak že si objednám telefonicky a pôjdem si pre to za odpoveď ďakujem.

0silvia0
4. jan 2021

@wolfsk46 obavam sa, ze tu dostanes rady ze uvar si🙈

nika82
4. jan 2021

mimo okres sa ist nemoze

katulastraka
4. jan 2021

@wolfsk46 jasne, ze mozes 🙂 ja som si tak bola vcera pre pizzu, nikoho som neohrozila, kedze som sla autom 🙂

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@katulastraka tak ja neviem ako to je

ibrunova
4. jan 2021

Máš sa pohybovať v rámci okresu.

diusqa761
4. jan 2021

Neviem ako inde ale známych keď išli do TT si po jedlo policajti vyhnali a ešte mali z toho problémy

matqa411211
4. jan 2021

Ok ma sa pohybovat v ramci okresu, ale uz jak zabije niekoho tym ze si vyzdvihne jedlo cez okienko? Skor podpori aspon podnik nech neskrachuje, uz trosku zapajajte aj sedliacky rozum

diusqa761
4. jan 2021

Aj v Senici sme videli zasa pred Tescom že tiež nahlásili auto so Skalickou značkou na aute a normálne došli za nimi policajti a vyhnali ich , ešte im znadali či nemajú v Si obchody 🤷

ibrunova
4. jan 2021

@matqa411211 90% slovákov rozmýšľa len nad tým,ako to odrbať.. Preto sa opatrenia sprísňujú a ešte sa aj viac budú.

matqa411211
4. jan 2021

@ibrunova ale ved pise ze ide iba po jedlo preboha...

ibrunova
4. jan 2021

@matqa411211 to je jedno, to v jej okrese nemajú žiadne jedlo, či ako? Skrátka je zákaz a treba ho rešpektovať, neviem, v čom je problém.

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@matqa411211 no chcel som si objednať kebab tanier 😀 ale keď chcem aby ho doniesli sem musím nad 20€ a je to asi 13km cca

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@ibrunova no najbližšie je mimo

matqa411211
4. jan 2021

@ibrunova a ak nema? Alebo su to grcky? Zavrete? Este raz sa pytam, ako ohrozi a koho v aute?

ibrunova
4. jan 2021

@matqa411211 jeden si ide po jedlo, jeden za frajerkou, ďalší za kamošom a je po zákaze. Buď je zákaz alebo nie je.

ibrunova
4. jan 2021

@matqa411211 a kebab je naozaj nevyhnutný 😂

heleninamama
4. jan 2021

@ibrunova Taká, čo odrbe štát na fiktívnej PN, čo najvyššej podpore, na pandemickom rodičáku... je starostlivá mamička a treba jej poradiť, pomôcť a dopriať. Ale ísť si po jedlo do susedného okresu, to je zločin priamo na guľku. 👋👋👋

maris5
4. jan 2021

@wolfsk46 to by sa mohlo ratat ako vyzdvihnutie zasielky , to je stale povolene.

A okresy su vselijake. Niekedy je to blizsie do druheho okresu ako do okresneho mesta. 🤷🏼‍♀️

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@ibrunova ja len tak :(

matqa411211
4. jan 2021

@ibrunova porovnavas ist za jedlom a frajerkou? Aha, vidim ze tu debata skoncila.. A co ze chce kebab? Ma sa teba pytat na co ma mat chut?

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@maris5 beriem to tak isto len som sa chcel predom informovať.. je to najbližšie dokonca to nieje ani mesto ale obec.

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@matqa411211 možno si spravím chuť na niečo iné počas čítania 😀

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deedol
4. jan 2021

@matqa411211 pointa je, ze ked bude kazdy uvazovat takto, tak sa to neda ustrazit. to by sa museli policajti kazdeho separatne pytat, kam ide a preco. preto sa spoliehaju na to, ze ludia sami zvazia, co je a co nie je nevyhnutne a co je a co nie je riziko. podla mna napr. toto nie je riziko, ale dalsich x ludi by to mohlo vyuzit ako vyhovorku a tiez povedat, ze si idu vyzdvihnut jedlo, a v skutocnosti by sli na navstevu alebo kam. a toto sa proste neda kontrolovat.

@wolfsk46 objednaj nad 20€ a budes mat aj na zajtra ;)

wolfsk46
autor
4. jan 2021

@deedol to už nieje ono 😀😀

deedol
4. jan 2021

@wolfsk46 ja viem, ale podporis restauraciu ;)

katulastraka
4. jan 2021

Kokos tak to uz kto nahlasi auto s inou spzkou, ze tam nema co robit? Preboha v dnesnej dobe ked ludia byvaju v podnajmoch v uplne inych mestach ako maju trvaly, cize maju logicky inu spzku, sa ludia nahlasuju navzajom? Sa mozu hanbit akurat tak. My byvame s manzelom v trencanskom kraji a spzku mame lucensku. To nemozem ist vlastne nikde lebo vsade budem podozriva :D krasne kam sme sa to dostali

matqa411211
4. jan 2021

@deedol ved ludia si mozu vymysliet ze idu na postu, do doktora, k rodine, tak ci tak takze vyhovarat sa na to je odveci, normalny clovek ostane doma, ale pre nezodpovednych uz si nemoct ani ist po jedlo?

zuzanka.zuzu
4. jan 2021

@diusqa761 😂😂😂 toto sa môže stať iba v sedlákove.... ALEBO si si to teraz vymyslela (podľa mňa pravdepodobnejšie 😉 ) pretože v tom prípade by polovica BA musela ísť doprdele na východ 😝

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz