Vypracovanie daňových priznaní - zdarma

juliatriscova
3. jan 2021

Ahojte,
viem aká je situácia a rada by som pomohla tým, ktorí potrebujú podať daňové priznania. Vypracujem daňové priznania typu A a typu B okrem sro zadarmo. Kto by mal záujem, píšte správu. Treba si pomáhať a aspoň takto ušetriť aspoň nejakú korunku. Všetko dobré v novom roku. Júlia

nika82
3. jan 2021

ahoj, ja sa chcem len spytat treba dokladat k DP aj nejaky doklad ked som si vybrala fondy v banke a mala som tam vynos ?

lucka_ke
3. jan 2021

@nika82 väčšina takýchto výnosov sa zdaňuje zrážkovou daňou, to znamená, že priamo banka to zdaní a tebe vyplatí sumu po zdanení, mala by si mať potvrdenie z banky, kde by to malo byť rozpísané, ak zdanila banka už to nikde neuvádzaš

nika82
3. jan 2021

@lucka_ke praveze v banke mi povedala ze to treba dat k danovemu, lebo jeden papier som podpisovala skrz dan z Belgicka aby som ju tam neplatila ten ma platnost 10 rokov

lucka_ke
3. jan 2021

ak treba tak daj, daňové typ B

nika82
3. jan 2021

@lucka_ke vdaka

sisska
3. jan 2021

@juliatriscova krasne gesto, kiez by v dnesnej dobe bolo takychto dobrych ludi viac 🍀 vsetko dobre aj Vam 🍀

juliatriscova
autor
4. jan 2021

@nika82 ahoj, tieto fondy idú do daňového priznania pretože sú registrované v zahraničí, ak by boli registrované na Slovenskú tak sú už zrazené........daňové priznanie typ B..........

juliatriscova
autor
4. jan 2021

@lucka_ke ahoj, to čo ty hovoríš je pravda len v tom prípade, ak sú fondy registrované na slovensku ak v zahraničí, tak ich musíš zdaniť a dať do daňového priznania........😉

juliatriscova
autor
4. jan 2021

@nika82 priložiš doklad od banky.....

nika82
4. jan 2021

@juliatriscova dakujem

sofik
11. mar 2021

Ahoj, ja by som poprosila o radu ohľadom daňového priznania, chcem si uplatniť daňový bonus na dieťa a neviem ako sa to vypisuje, kedže mi bol zamestnávateľom vyplatený za 5 mesiacov ked som pracovala, od júna som Pn, ďakujem

sofik
11. mar 2021

@juliatriscova môžem poprosiť o vypracovanie danového priznania? ĎAKUJEM