Vypovedanie zmluvy s Orange po zrušení českých TV kanálov

23. feb 2023

Ahojte, riesite niekto vypoved zmluvy s orange po tom ako zrusili ceske tv kanaly? Da sa to povazovat za porusenie zmluvnych podmienok z ich strany a poziadat o vypoved bez zmluvnej pokuty pocas viazanosti? ak ano, do kedy je potrebne to urobit? mate s tym niekto skusenost?

zaba21
23. feb 2023

Ja som pred mesiacom predĺžila zmluvu...celkom dosť ma nasrali, lebo ceske stanice sledujem. Keby som to vedela, možno si to poriešim inak

lucia147852
23. feb 2023

Nedá, lebo ono ak sa za tie roky čo som robila u operátora nič nezmenilo, tie stanice by sme na svk oficiálne ani nemali mať. Už sa to teda asi začalo riešiť.

benit
23. feb 2023

A ked nam vysielaju madarske, polske a rakuske stanice to nevadi?
Len ceske im vadia.
Nase sa pozeest nedaju a dufaju, zexsa im zdvihne sledovanost.len to by museli vysiela aj volaco normalne.

deti95060810
23. feb 2023

skús položiť otázku právnikom na MK
je tu skupina právnici na Mk

sirka9
23. feb 2023

@lucia147852 prečo by sme ich nemali mať? Kvôli čomu?

benit
23. feb 2023

@sirka9 lebo markiza a joj si povedali

queen_mary
24. feb 2023

Ale ved tie cze stanice zrusia u kazdeho jedneho providera, to nie je len "zly" Orange, len je prvy. Nasleduje Magio, Digi,... Ceske stanice uz jedine ked tak cez astru 😊

niekto2hy
24. feb 2023

@queen_mary Nemusia.

queen_mary
24. feb 2023

@niekto2hy ano, musia.🙄

majloo
24. feb 2023

Nie, sirenie tych stanic nezabezpecuje Orange, ale tretia strana Linkstation, mas to v zmluve, mas tam s nimi podpisanu dalsiu zmluvu. Orange ich nesiri. A uz ich postupne vsetci vyraduju, skoda.

brembo
24. feb 2023

@lucia147852 rieši to sk....ná JOJ a Markíza,ktoré chcú zakázsť vysielanie všetkých zahraničných kanálov. Už roky o to bojujú. Ale že Markíza vysiela v ČR ich akosi netrápi.

benit
24. feb 2023

@brembo to je v pohodr, hlavne pre nich. Ceske stanice v nicom neohrozuje, tak tam nikto proti tomu nebojuje. A hlavne cesi su uplne inak nastaveni mentalne. To len tu kazdy zahladeny do seba, jesitny....

petedea
24. feb 2023

Preco sa pytas na pripadne porusenie zmluvnych podmienok nas, ked zmluvu mas ty?
Ty si ju podpisoval, ty mas vediet, co v nej je.

brembo
25. feb 2023

@benit ani nemajú čím ohrozovať. Jedine keď reklamami😂,a tie asi väčšina ľudí nesleduje. Lebo na JOJ a Markíze je hlavným lákadlom reklama,film vysielajú medzi reklamami. Navyše keď im to úplne nevíde kvôli reklamam,ucviknú kus z filmu.

benit
25. feb 2023

@brembo no ved o tom pisem, ze ich tam nikto nesleduje, tak ceske stanice urcite neohroxia

ckocka
25. feb 2023

No väčšina Čechov nadáva na české tv kanály a dosť ich sleduje tie slovenské, u susedov je tráva vždy zelenšia.

niekto2hy
25. feb 2023

@ckocka Ponuka volnych TV cez antenu v DVB+T,je v CZ mnohonasobne vyzsia ako na SK.

ckocka
25. feb 2023

@niekto2hy To bol len komentár k obľube miestnych kanálov.

niekto2hy
25. feb 2023

@ckocka Ano,len k prijmu SK stanic potrebujes aj satelitny prijimac+predplatne,internet (pokial nebyvas v pohranici,kde je presah SK DVB+T).

brembo
26. feb 2023

@niekto2hy presne odpad JOJ a Markíza sa považujú za prémiové stanice,ktoré patria na satelit. Pritom obyčajná Rtv ponúka viacej,ako tento odpad dokopi. O ČT sa nemá cenu ani sa baviť.