Vypísanie OČR

kucka7
2. jan 2023

Dobrý večer. Chcela by som Vás poprosiť o radu pri vypísaný očr. Nakoľko som ešte na očr nebola. Tak neviem či to mám dobre vypísané a teda môžem to odovzdať na personálne v práci. Ďakujem za pomoc.Majka

klarissa25
2. jan 2023

klasicka očr ? Však tu ti dala doktorka nie ?

kucka7
autor
2. jan 2023

@klarissa25 áno dala len neviem či tam treba ešte niečo doplniť nakoľko moja pani doktorka má momentálne dovolenku

klarissa25
2. jan 2023

no ona ti mala vypísať to čo vypisuje dr, tam maš aj napísane vždý že vypíše poistenec alebo tak nejak, potom dalšiu kolonku vypíše doktor.....snad vieš čítať 🙂

slniecko66
2. jan 2023

@klarissa25 netreba takto reagovat.
Citat vie.. inak by ti neodpisala. Ak nevies poradit normalne tak radsej ani nepis.

saxana000
2. jan 2023

Ty vypisujes iba svoje meno adresu cislo uctu a podpises potom to das na personalne a.oni doplnia ydaje o zamestnavatelovi a.odoslu na socialku.my sme mala.firma zamestnavatela vypisem sef mi to len orazi podpise a na socialku si odnasam.sama

klarissa25
2. jan 2023

@slniecko66 a neporadila som jej ?

slniecko66
2. jan 2023

@klarissa25 tak nejak. Poradila 😅 ale na ustipacnu poznamku si predsa nemohla zabudnut 😁😂

hradnapani
2. jan 2023

ty vypisujes len to prve okienko na prednej strane a vyplnis udaje na zadnej strane. Ostatne vypisuje lekar (urcite vypisal co treba) a zamestnavatel

danielahamar
2. jan 2023

Neboj, tiež som minulý mesiac prvý krát za 20r. co mam deti bola na ocr. Nemala som ani poňatia ako a co🌷a tiež mi to dala mudr s tým, že však treba citat😁