Výnimka zo zákazu vychádzania - deti nad 6 rokov

3. mar 2021

Zo zákazu vychádzania, majú výnimku deti do 6 rokov, na 1 km od domu. A čo deti nad 6 rokov a žiaci, ktori sedia pri PC? Pre nich platí vychádza iba do prírody. Bývame na sídlisku, "príroda" ďaleko. To s malým môžem ísť okolo bytovky ale so starším už nie?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malapepka
3. mar 2021

Suhlasim s vyssie napisanym. A este by som pri prechadzke mala pre istotu nachystanu vyhovorku, napr. ides do obchodu. Ano, aj s detmi, co ich nechas doma? Chlap cele dni v praci, tak matka zabezpeci obzivu pre rodinu a zial, musi brat aj deti, kedze su este male. 🤷‍♀️

simsalabim
3. mar 2021

Ved aj do tej prirody sa treba nejako dostat... ste na ceste do prirody 🤷‍♀️

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristiii
3. mar 2021

Môj má 10 a vždy sme na ceste do prírody alebo do obchodu 😆. Ale nech mi nejaký policajt niečo povie, dotiahnem ho na najbližšie ihrisko a nech sa odbavuje tam.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
3. mar 2021

Ale veď vo vyhláške je príroda, nie extraviláne. Príroda je aj park.

danjeliiik
3. mar 2021

Ale ved ísť do prírody v rámci okresu nieje zakázané ci?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkamotka
3. mar 2021

Ste na ceste do prirody/do obchodu

zuzanaete
3. mar 2021

Myslim, ze pokial nebudes v hluciku mamiciek a kopec deti okolo vas, tak policaj riesit nebude. Alebo chcela by som vidiet policajta, co by riesil, ze kam idete. Treba tie opatrenia dodrziavat s davkou zdraveho rozumu. 🙂

choco6
3. mar 2021

Uzavreli aj u Vas detske ihriska ? My byvame KE-okolie a vysvetlite 2 rocnemu placucemu dietatu ze sa nemoze ist pohrať, no taak ma to.nastvalo 🤦

deti95060810
3. mar 2021

@choco6 tak to si ešte neskúšala vysvetliť autistovi že dnes na prechádzku nejde...😉
lebo karanténa...

sebastianmichal
4. mar 2021

Zeny chodte normalne von dieta potrebue byt na vzduchu mi sme voku aj 2-3hod ihrisko plne deti kazdy sa prechadza. To akoze vazne zapaskovali v ke ihriska?

baska_nice
4. mar 2021

presne tak deti potrebuju ist von a cestu do prirody pokial ja viem, nikto nezakazal. stale sa mozes vyhovorit aj na cestu do obchodu podla mna to zas az tak moc kontrolovat cez den nebudu