Vybavovanie pasu pre 2-mesačné dieťa

triptamiiinka
4. aug 2023

Ahojte keď si idem s 2 mesačným bábätkom vybaviť pas myslíte že nás uprednostnia? Viem ze sa tam dá aj objednať ale volne je až na konci mesiaca a pas by som chcela mať do mesiaca hotový. Tak ze keď prídeme bez objednania teraz niekedy ci nás s bábätkom vezmú hneď neviete mi povedať? Dovolať sa tam neviem. Ďakujem.

zara0201
4. aug 2023

Závisí od pracovníka a aj od ľudí či ťa prepustia. U nás pracovník neuprednostní, na to slúži objednávaci systém.
Do konca mesiaca pas bez príplatku asi nestihneš.

tosomja
4. aug 2023

@triptamiiinka je možnosť si vytlačiť lístok prednostný. S deťmi do 3r. Mali by vás uprednostniť. Nedajte sa odradiť.

luliu
4. aug 2023

@zara0201 nezávisí od pracovníkov. Sú uprednostneni ak idú vybaviť pas babatku

ropucha6
4. aug 2023

Deti do 3 rokov idu predsa so ZTP prednostne. Ale nemusi to byt, ze hned, ak je tam prednostnych viac. Manzel s dcerou cakal tak do hodiny.

tosomja
4. aug 2023

Ale to musíš ísť tam a vytlačiť lístok

zara0201
4. aug 2023

@luliu no u nás taká semetrika robí,že ani dieťa o barliach nevzala skôr

tanyan
4. aug 2023

@zara0201 Ak nemalo preukaz zťp a malo viac ako 3 roky... Tam nie je iná možnosť... Akurát niekto z čakateľov mu mohol prepustiť už vytlačený lístok s nižším poradovým číslom zo súcitu, ale cez systém sa to nedá uprednostniť.

simonah73
4. aug 2023

asi budem zla, ale vies urcite aka je situacia s vyrobou pasu, vies ze potrebujes pas do mesiaca a miesto toho aby si to riesila minimalne s telefonatom na prislusnu pobocku kam sa chystas, ze na co sa mas pripravit, ci Ta uprednostnia s malym dietatom, to riesis tu na konovi....

tosomja
4. aug 2023

@simonah73 asi tak. Aj z vlastnej skúsenosti.
Objednala som sa na vybavenie op cez systém. Išla som s kočíkom a dvoma deťmi. A dole na vrátnici mi pani hovorí, že nejde výťah, bohužiaľ. Dole som kočík nechať nemohla, lebo deti spali. Nikto nebol ochotný mi pomôcť hore. Tak som sa otočila a išla domov. Neviem kedy sa dostanem zase na políciu, ide o zmenu priezviska, ale tak neumožnili mi to, tak kašlem na to.

patka06
4. aug 2023

Ideš si vybavovať pas alebo ideš vybavovať pas dieťaťu?
Ak dieťaťu - vytlačíš si lístok pre dieťa do 3 rokov a zoberú ťa prednostne
ak pre seba čakáš normálne podľa poradia

petamich
4. aug 2023

vybavia ta prednostne, je tam specialna volba pre deti do 3 rokov a ZTP

petamich
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
4. aug 2023

Tak je rozdiel ci je to klientske centrum- kde sa davaju listky, ci bezne oddelenie dokladov- ide sa ako kto pride. S mojej skusenosti, cim nensie mesto tym menej sa caka. My sme boli zaciatkom sezony v polovici juna a cakali sme 15 minut. Ked potom ukazovali rady v Ba len som cumela.😱

romi9
4. aug 2023

@triptamiiinka Mate prednostne vybavenie s dietatom do 3 rokov a pas rychlo a na cas hotovy. Dajte si vybavenie do 10 dni za 16€ a je to naozaj do tych 10 dni. Cerstva skusenost v BA.

lienka9
4. aug 2023

@triptamiiinka na policii mas vacsinou taky kiosk kde si stalcis a vyjde ti cislo..a tam maju normalne kolonku ze dieta do 3r.. a ked to stlacis ides dnu hned

kulumulu123
4. aug 2023

@triptamiiinka nie nepustia skus ist niekam kde nie je tolko ludi pas si moues vybavit kdekolvek na sk nemusis ist pidla trvaleho bydliska