Vybavenie pasu

13. mar 2022

Ahojte , neviete ako to vyzerá aktuálne keby chcem malej (6m) vybaviť pas ? Potrebovali by sme ísť do cr. Dá sa pripadne objednať na čas prosím ? 🙂

cickamon
13. mar 2022

v ktorom meste? u nas napr. bola teraz sestra s detmi vybavovat pas narychlo, lebo byvaju v cechach a maju SR obcianstvo, tak len ked pridu na navstevu vybavuju, a prekvapivo na pasovom ani zivej duse, prisli, vzali listok, kolok a isli dnu, za 5 minut vybavene, v utorok objednany a v piatok ho mali v rukach...minule tu zasa bola tema ze v BA plnka a objednavaju uz najblizsie na maj 😀 takze asi treba zvolit vhodnu pobocku

petamich
13. mar 2022

zabudla si napisat kde - BA des, v piatok som bola u svokry v Zamkoch a sli sme s malym tam a necakali sme ani 3 min.

matullienka
13. mar 2022

Ja som potrebovala nový OP v Za katastrofa čakanie na celý deň v Bytci nikoho

floren
13. mar 2022

s dieťaťom do troch rokov máš prednostné vybavenie, ideš hneď dnu, treba si pýtať detský lístok

matullienka
13. mar 2022

@floren pozor nie všade teraz to platí, v Žiline čakali úplne všetci

floren
13. mar 2022

@matullienka my sme boli teraz a aj mnoho báb z decembroviek a tiež mali prednosť, ešte sám informátor mi o tom povedal, ja som čakala do radu. Synovec si bol robiť VP a informátor mu povedal, že 15-20 objednaných ľudí za deň nepríde.

petamich
13. mar 2022

@floren u nas v BA tiez uz toto prednostne (docasne) zrusili, kedze vela mamiciek stresuje kvoli vojne 😬

matullienka
13. mar 2022

@floren tak asi ste mali šťastie na okres, v Žiline to je nateraz zrušené

martina1201
13. mar 2022

Deti do 3 rokov majú prednosť. Aspoň u nás to tak je.

floren
13. mar 2022

poprípade skúsiť zavolať na klientské centrum a zistiť, či prednostne vybavenie platí

barborachors
14. mar 2022

Nic neplati, objednaj sa cez stranku na konkretny termin a mas vybavene. Budes mozno cakat tyzden, dva ale usetris si kopu nervov...

autor
14. mar 2022

@barborachors a akú stránku prosím