Vodičský - papier pre lekára

bbyy3
11. jan 2024

Ahojte chcem sa spýtať ak by niekto vedel ,
Či papier pre lekára môžem zaniesť aj iné mu lekárovi pretože bývam inde alebo či musím ísť k obvodnému lekárovi? Ďakujem za každú jednu informáciu 🙂

vyrovnanaosoba
11. jan 2024

@bbyy3 obvodnému

lukbe
11. jan 2024

@bbyy3 nechápem, čo znamená k inému lekárovi. No je otázne, či ti to potvrdí. Ale kedze sa za to sa platí, myslím, že ak môže dávať potvrdenia a ak zaplatíš, tak nie je problém, ale jeho sa treba pýtať, a nie nás.

isis234
11. jan 2024

@bbyy3 doklad o zdravotnom stave ( vyšetrenie pre vodičský preukaz) ti vystaví obvodný lekár

bebebi
11. jan 2024

@lukbe no pochybujem, ze by to vystavil iny lekar, ked nema k dispozicii jej zdravotnu dokumentaciu. ako ma vediet ci netrpi ochorenim, pre ktore nie je mozne mat vodicak

kvietok2012
11. jan 2024

Pozri si aký lekar je písaný v zákone...

bbyy3
autor
11. jan 2024

@lukbe a čo sa stalo ak som sa spýtala ? Nepitala som sa konkrétne vas pani ,Ja na tom niečo zlé? Veľa vecí sa tu ľudia pýtajú tak čo dám za to ked sa spýtam aj ja raz niečo

bbyy3
autor
11. jan 2024

ďakujem za normálnu odpoveď všetkým

lukbe
11. jan 2024

@bbyy3 nič sa nestalo, hovorím, že ak sa spytas lekára, odpovie ti kompetentnejsie ako my. My sa tu môžeme len dohadovať.

bbyy3
autor
11. jan 2024

@lukbe jasne spýtam sa ďakujem 🙂

oli18
11. jan 2024

@bbyy3 teraz som to riesila. Na obvode mi sestricka vypisala malu karticku na pokyn lekara, ze som sposobila viest mot.vozidlo.

bbyy3
autor
12. jan 2024

@oli18 prosím vás o akú kartičku ide lebo ja dnes tiež bola a vypísali mi iba papier

lukbe
12. jan 2024

@bbyy3 aj ja mám len papier s pečiatkou😉

oli18
12. jan 2024

@bbyy3 moj dr dal karticku velkosti 5 5x8,5cm a vola sa Doklad o zdravotnej sposobilosti vodica/doklad o podmienenej zdravotnej sposobilosti. Je to tlacivo Ševt. To je jedno, aku formu ma, hlavne, ze si sposobila.

isis234
13. jan 2024

@bbyy3 stačí doklad... Niekde v autoškole dávajú tlačivo, kde lekár vypíše a opečiatkuje- potvrdí spôsobilosť