Virtuálny trvalý pobyt - skúsenosti

tavlasta
9. feb 2023

Dobrý deň, má tu niekto skúsenosť s virtuálnym trvalým pobytom?

elenajezova
9. feb 2023

@tavlasta to je aký? Ešte som o takom ani nepočula.

nwnw
9. feb 2023

@tavlasta kamoska ma a spokojna. Usetrili na skolke, tymze deti mozu dat do statnej. 😉

tavlasta
autor
9. feb 2023

@nwnw a nevieš náhodou,cez koho má ten pobyt?
Myslím firmu
Neviem nájsť žiadne recenzie

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nwnw
9. feb 2023

@tavlasta neviem,ale je toho vela v Ba

miamie
9. feb 2023

@tavlasta ak potrebujes v BA tak pozri mojesidlo.sk

sszuzu8
9. feb 2023

To je aký? Ja mám pobyt na mestskom úrade a nesťažujem si 😂 Nikto nevie kde reálne som

petedea
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppucherko
18. feb 2023

"Virtualny" trvaly pobyt je normalne realny trvaly pobyt, zapisany v obcianskom preukaze. Takto sa oznacuje trvaly pobyt, ktory ma clovek nahlaseny na adrese u firmy, ktora sa specializuje na poskytovanie takychto trvalych pobytov.
Mat trvaly pobyt na mestkom urade, ako pise @sszuzu8 nie je dobre z toho dovodu, ze clovek nikdy nevie kedy mu prisla nejaka posta.
Naproti tomu, vyhoda tzv. "virtualneho" trvaleho pobytu je, ze clovek o novej (prijatej) poste vie vdaka email a SMS notifikacii, ktoru mu zasle dana firma (napriklad www.mojpobox.sk). Vie si na dialku pozriet cez APPku co mu prislo, a pod.

sszuzu8
20. feb 2023

@ppucherko ja práveže mam info o pošte 🙂 na stránke mestskej časti

maggie1192019
2. mar 2023

@ppucherko dobrý deň nestretli ste sa stým že vám všade zamietli leasing alebo úver z tým že vidia že pobyt je virtuálny?

patricia0000
27. jún 2023

@nwnw dobrý deň prosím vás tá vaša kamarátka ma virtuálny pobyt ako to prebieha

nwnw
27. jún 2023

@patricia0000 najdete si niekoho u koho si ho chcete reegistrovat podla adresy a oni uz ten postup vysvetlia. Budete platit mesacne pausal.