Virtuálny trvalý pobyt

maggie1192019
2. mar 2023

Dobrý deň má niekto virtuálny trvalý pobyt cez moje sídlo a robí mu to problém pri leasingu alebo úveru priateľ má 8ch pobyt a na 4 leasingoch mu to zamietli a povedali že vidia že má virtuálny trvalý pobyt na moje sídlo povedali že to nie je možné že ich adresy sú rovnaké ako každá iná

larazivago
2. mar 2023

@maggie1192019 neviem, čo je virtualny trvalý pobyt, ale znie to tak neisto, že by som úver tiež neposkytla 🤷‍♀️🤔

aleshka_supermama
2. mar 2023

@maggie1192019 sestra ma virtuálny trvalý pobyt v pohode dostali auto na leasing (auto za 40tisic).

nika_val
3. mar 2023

Virtualny trvaly pobyt je že nemaš trvaly pobyt tam kde bývaš, alebo v nejakom dome, byte ale máš len zakúpenu poštovú schránku kde ti chodí pošta a teda na tejto adrese maš aj trvaly pobyt.. nie je na tom nič pochybné ani nedoveryhodné
@larazivago

maggie1192019
autor
3. mar 2023

@aleshka_supermama môžem sa spýtať odkiaľ si brali auto vedeli by ste mi to zistiť ďakujem

aleshka_supermama
3. mar 2023

@maggie1192019 píšem ti správu.

ppucherko
24. mar 2023

Tzv. Virtualny trvaly pobyt je v podstate normalny realny trvaly pobyt zapisany v obcianskom preukaze. Vid viac info https://www.mojpobox.sk/virtualny-trvaly-pobyt/
Vola sa to asi preto tak, lebo na danej adrese nebyvas realne, a dana firma ti prijima zasielky ✉️✉️, ktore dostanes.