Úrad práce - prescanovanie novej zmluvy

25. aug 2022

Tak ešte raz, lebo mi to celé zmazalo.

Ahojte, žienky, chcela by som sa poradiť ako to je na urade práce. V terajšej práci končím 30.09 a sťahujem sa (trvalý pobyt nemením) ..chcela by som sa nahlásiť na UP pre istotu, aby som si nemusela platiť odvody. Ale pohovory v novom meste mám už dohodnuté tak prácu si raz-dva nájdem.
Myslíte, že bude problém s tým, že idem preč? A stačí pani na UP potom prescanovat zmluvu "na dialku"? Nemám skúsenosť, dlho som tam už nebola, pracujem už 6.ty rok.

Ďakujem

mec321
25. aug 2022

Ja si myslím že keď jej normálne vysvetlíš o čo ide, a vieš že tú prácu mať do pár dní budeš, tak nebude problém s tým že ideš preč.
Ja čo viem z skúsenosti priateľa tak on tam len zavolal že si prácu už našiel, nemusel nič posielať, len jej tuším povedal že ho môže vyradiť k xy dňu

9lf9
25. aug 2022

pz staci poslat mailom

iwesska
25. aug 2022

Nestaci,na registracii treba ist osobne,vypisat asi 5 papierov a potom uz ked budes registrovana a zameatnana, mozes zmluvu aj mailom poslat.

9lf9
25. aug 2022

@mec321 telefonat urcite nestaci, musi mat dolozene nieco na zaklade coho ho vyradi pokial sa nejedna o nespolupracu, ved takto by mohol zavolat hoci kto ze som Jozko Mrkvicka a vyradte ma.

autor
25. aug 2022

Áno, ja tam 3.10 pojdem s vypisanymi papermi, atď...len sa pytam, či nebudu mať reči, že idem preč a tak. 4.10 sa už sťahujem a mam naplanovane pohovory. Tak snaď budem mať šťastie na ochotnu a milu pani 😀

9lf9
25. aug 2022

3.10 podas ziadost potom ta bude potrebovat ked bude mat vyhotovene oznamenie o zaradeni a stanovi ti najblizsi kontakt.

iwesska
25. aug 2022

@mec321 Urcite to takto nefunguje,ze vyradte ma,lebo som povedal😂

mec321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mec321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz