Úrad práce po štúdiu

romino193
3. sep 2024

dobrý deň, bol som na úrade práce a povedali mi, že mám prísť až od 1.-10. sept., zaujímalo by ma však, či po odovzdaní vypísaných papierov bude po mne ešte niečo požadované. (či ma niekam ešte nepošlú atď)
Ďakujem za odpoveď 🙂

svetlonos
3. sep 2024

@romino193
Ved si tam zavolaj a mas info z prvej ruky.

raztovsetkozmizne
3. sep 2024

Je mi ľúto tvojej lenivosti, ale spravil som si námahu: https://www.upsvr.gov.sk/obcan/som-absolvent-sk...

romino193
autor
3. sep 2024

@raztovsetkozmizne Videl som to 5 krát.. Možno som napísal moju otázku zle, na úrad práce idem zajtra. V chcem však vedieť, či má náhodou niekam ešte nepošlú oni samotný. 🙂

cindirela346
3. sep 2024

@romino193 Na úrade odovzdáš vyplnené papiere, pracovníča si to s tebou celé prejde, pomôže dovypĺňať ak treba. Dostaneš papierovú takú kartiču kde ti poznačí prvé hlásenie sa u nich, kde preukážeš že si hladáš prácu 😊 Na profesii sa vieš zaregiatrovať, vytvoriť si tam Životopis a keď niekde prejavíš záujem o zamestnanie príde ti mail a ten stačí keď si vytlačíš a prinesieš potom na daný termín. Úrad ti bude posielať odporúčania na zamestnanie, rôzne stretnutia pre podporu zamestnania na úrade a podobne. Fajn je informovať sa aj o dobrovolníckej činnosti kým si nenájdeš vhodné zamestnanie. Veľa šťastia🍀

romino193
autor
3. sep 2024

@cindirela346 Super, ďakujem veľmi krásne. Toto mi pomohlo milión krát viac jak všetky weby!