UPC pokuta za porušenie kampane

14. júl 2024

Ahojte dostali ste niekedy pokutu z Upc za porušenie tzv kampane ? vid foto
jasne ze zajtra tam idem ale stale nad tym rozmyšlam že prečo
v maji som to odhlasil a v juni mi to skončilo, odovzdal som router a prišlo toto

lakebabe
14. júl 2024

Áno v zime som takú platila lebo som ukončila zmluvu o par mesiacov skôr ako bola viazanost. Až po odovzdaní routera mi prišlo okolo 80 eur. Oni to vyrataju podľa toho koľko mesiacov ostáva do konca viazanosti

autor
14. júl 2024

@lakebabe a upozornili ta pri odstupeni ze mozes platit pokutu ?

lakebabe
14. júl 2024

Na pobočke vravela ze niečo príde ale nevedela vopred koľko, lebo oni to riešia podľa obdobia ktoré ostáva. Ja som vedela, ze niečo bude len som to potrebovala zrušiť. Písala som aj odvolanie, ale nepomohlo
Ešte si zauctovali asi šesť eur ze im chýbal kus káblu co bol v stene a nevrátila som ho 😄

autor
14. júl 2024

@lakebabe fuuha to je super 🙂

lakebabe
14. júl 2024

A pat eur za ovládač lebo praskol na to som skoro aj zabudla😄 už tam určite nedám nič. Mane všade skylink a žiadne viazanosti

saraxyz
14. júl 2024

Nemusia upozorniť. Podpísal si zmluvu, v podmienkach to máš. Ja keď som rusila, tak som sa na to opýtala a teda počkala som do konca.

vlastnynazor
14. júl 2024

Na nete bola info, ze chcu zvysovat ceny. A vtedy mozes odstupit od zmluvy bez pokuty, mal si pockat.

ally2
16. júl 2024

Za porušenie kampane by ste nemali platit a vypivef nie je ani porusemim zmluvy, je to vase pravo dat vypoved. Ja som takisto dostala od nich pokutu, vypisovala som si s nimi. Ak vam bola zmluva automaticky predlzena, mate pravo od nej odstupit do 1 mesiaca bez akýchkoľvek poplatkov. Je to uvedene v zakone o telekomunikaciach. Nemozu Vam pri.pokute napusat, ze ste porusili kampan alebo zmluvu, musi tam byt presne napisane co ste porusili.

autor
16. júl 2024

@ally2 bol som na pobočke a ja som si to predlžil v januari na 2 roky fix a v maji vypovedal zmluvu cize sa stym neda nic spraviť , je to spracovane , papierovo urobene a uz som to aj zaplatil
ale dik za info