Tresne oznámenie za podvod

20. sep 2022

Ahojte podával už niekto oznámenie stala sa taká vec že som cez bazos kupovala lístky osoba ich mala poslať elektronický ale tak neurobila a žiaľ som platila predom banka je zahraničná ale je slovak čo treba prines na políciu okrem občianskeho je nejaká šanca že ho vypátraju mam aj jeho tel číslo ďakujem za odpoveďe

deti95060810
20. sep 2022

ešte napíš sumu o ktorú si prišla... že či s s tým polícia bude zaoberať...😉

doriiis
20. sep 2022

Kym skoda nepresiahne istu sumu tak ti to neprejde

queen_mary
20. sep 2022

Kontaktuj banku ze si na ten ucet omylom poslala peniaze. Oni ich vyziadaju naspat ako neopravnene obohatenie

ibrunova
20. sep 2022

Ak je škoda nad 266€- trestné oznámenie, ak je nižšia, tak priestupok proti majetku.

autor
20. sep 2022

@deti95060810 130 €

dilino
20. sep 2022

To by sa museli ešte nejaký nájsť jeden dvaja v takej istej hodnote aby to bol trestný čin.

kiwi3
20. sep 2022

trestny cin to nie je, ale je to priestupok a to sa riesi na okresnom urade - mala by to tam policia preposlat po podani TO. a to by sa mi tiez teda na mieste dotycneho nechcelo, aby ma riesil nejaky urad. a inak, skusala si mu napisat, ze s tym ides napoliciu, ak ti to nevrati do zajtra? to vacsinou zabera

babovka2321
20. sep 2022

Muz sa tak raz obabral, poslal peniaze dopredu a druha strana uz nereagovala. Bol na policii, zistil, ze nie je jediny a na dotycneho uz podalo TO viacero ludi. Bolo to pred min 5 rokmi a doteraz sa nic nevyriesilo, ja by som si z toho asi iba zobrala poucenie, sanca, ze sa dostanes k peniazom, je miziva, jedine, ze by sa dotycny zlakol po vyzve banky na vratenie.

petamich
20. sep 2022

tiez by som odporucila ist do banky a poziadat o sprostredkovanie vratenia platby, potom tvoja banka vyzve dotycneho banku a on sa moze "zlaknut" a vratit ich alebo aj nie ale za pokus to mozno stoji, drzim paste