Testovanie od 1.3.2021

1. mar 2021

Neviem ci som to len ja nepochopila alebo.. ako je to po novom s tym testovanim? Vsade pisu co sa tyka novych opatreni ze zamestnanci ktori nemozu robit z domu sa budu testovat samotestami. To iste aj ziaci. Ale nikde nepisu ze uz nebude potrebny ag test. Tak ako to vlastne je a kde maju ludia zohnat ten samotest? Myslim ze by to bolo lepsie znizila by sa aj mobilita ale neviem ci som to pochopila spravne

pininka1
1. mar 2021

Maju ich posielat domov, ale ja by som to nevidela na tak skoro.

autor
1. mar 2021

@pininka1 tak potom ako to moze platit uz tento tyzden? Som z toho pako vazne 😁

pininka1
1. mar 2021

Este sa cudujes nad nasou vladou v niecom? Aky vyznam ma zavriet od 3.3 skoly a skolky, lebo Blava ma.prazdniny a im je putna ze oststne deti idu zbytocne na dva dni do skoly a skolky??

autor
1. mar 2021

@pininka1 vlastne ani nie cudujem sa skor ze vacsine ludi to asi nevadi 😷 ze takto chaoticky jednaju

jendralka
1. mar 2021

@pininka1 z toho som vytocena do vyvrtky... od dnes nastupuju nasi 4taci SŠ po x mesiacoch - naco??? na 2 dni ... cele na hlavu

oli18
1. mar 2021

Takto chaoticky je to v kazdej krajine, lebo ziadna vlada neabsolvovala skolenie, ake opatrenia ma prijimat v case pandemie. Pochopila si? Viac po lopate sa to vysvetlit neda😁 A vacsina ludi to uz daaavno pochopila, preto im to nevadi.

autor
1. mar 2021

@oli18 jasnee 😁 ty asi nezijes na Sk sa mi vidi

autor
1. mar 2021

@oli18 okrem toho nebola to odpoved na moju otazku tak neryp zbytocne nechcem tu ziadne taketo nekonstruktivne debaty. Pytala som sa nieco kto mi vie dat relevantne info nech pise kto nie chce rypat nech sa radsej zdrzi komentara.

matabb73
1. mar 2021

Zbytočne sa rozčuľuješ. Ja som včera pozerala reportáž na ČT a tam kritizovali to isté. Jeden deň opatrenia uvoľňujú, o pár dni sprísňujú. Tiez majú vysoké čísla, nedarí sa im znižovať, tak skúšajú. Aj Poliaci. Uvoľnili, pustili ľudí lyžovať a zas sprísňujú. Toto bude ešte nadlho.

andrejka1974
1. mar 2021

Test treba stale je automat takze vacsinou kazdy tyzden plus od stredy respiratory povolenia do prace od kedy do kedy kde sa budete nachadzat zakaz vychadzania po 20.00 a do skol len deti rodicov z kritickej infrastruktury a ked sa to do 3 tyzdnov nezlepsi budeme uz uplne trcat doma bez moznosti akehokolvek pohybu

matabb73
1. mar 2021

O samotestoch len začali hovoriť, chvíľu potrvá kým to bude platiť. Zatiaľ platí to, čo doteraz.

autor
1. mar 2021

@matabb73 https://dennikstandard.sk/39348/podla-matovica-...
Toto som nasla. Malo by to platit uz asi od buduceho tyzdna len som nepochopila ako to chcu ludom davat tie testy. Ak chcu znizit mobilitu je to urcite lepsie riesenie ako zgrupovat ludi pri momkach 🙂

matabb73
1. mar 2021

Veď uvidíme. Je to čerstvé, ešte je málo informácií. Ja kvôli tomu pozerám správy, tam sa väčšinou dozviem, čo potrebujem.

unicornlady
1. mar 2021

podľa mňa stále budú potrebné certifikáty, lebo veď kto by ti dal nejaké potvrdenie

teraz som niečo zachytila v rádiu, že do prírody sa do iného okresu nebude môcť ísť ani s testom
len nie som si istá, či do vlastného okresu zase nedali, že test človek potrebuje či nie?