Tehotenské kontroly

11. dec 2023

Do akého týždňa tehotenstva pozerá lekár zospodu? Som ešte len na začiatku ale tak aby som vedela približne nech tam nehodil stále prichystana zospodu keď už nebude treba 😃

januska12323
11. dec 2023

Čo znamená prichystaná? Lekárovi je úplne jedno či si oholená alebo nie a sprchu hádam používaš automaticky.

dominikagier
11. dec 2023

mňa stále a to som už 26 týždeň 🙂 ale je to dobre, lebo vie pohotovo reagovať ak by sa náhodou niečo dialo, už ti to potom bude aj jedno, že ťa stále pozerá....a záleží aj od lekára

dominikagier
11. dec 2023

čiže vždy sukňa, šaty a ideš

darkswan
11. dec 2023

Do konca;)

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
11. dec 2023

Tak ja som na konci 24.tyzdna a naposledy pozeral zospodu v 11-tom tyzdni... potom bude zasa odspodu po 32.tyzdni..dovtedy sa v tom nechce vrtat...

ivkav5
11. dec 2023

Mňa od 10tt kontroluje len cez bruško 🙂
Je to ale veľmi individuálne, keď som si to tu ja raz čítala, tak každy uvádzal ine tt…

rebrambora
11. dec 2023

Zhruba od 13tt len cez brucho.
Jedine, co potrebujes na 'prichystanie' je umyt sa. Ved upravujes sa tam dole hlavne pre seba a svojho partnera, vysetrenie s tym predsa nema nic spolocne.

gejb
11. dec 2023

@rebrambora možno myslela tym prichystanim oblecenie, či saty/sukna/nohavice...

crazy_lazy
11. dec 2023

Som v 34. týždni a mňa doktorka celé tehotenstvo na každej poradni pozerá odspodu.

dadka1997
11. dec 2023

Prichystana ? Ked idem ku gynekologovi idem prichystana vzdy.. saty sukna, a samozrjeme hygiena cerstvo umytá ..

rebrambora
11. dec 2023

@gejb ja som v tomto taky 'chlap' 😄 Tak ak som to zle pochopila, tak sa ospravedlnujem.

nivea777
11. dec 2023

Od 12tt ma pozerá cez brucho,ak myslíš holenie tak to treba vždy lebo gatky musíš mať stiahnuté,aby sa sono dostalo tam kam treba

autor
11. dec 2023

@januska12323 myslela som ako na klasické preventivky že ked idem do ambulancie už nemám nohavičky ...

dominikagier
11. dec 2023

takto chodím stále v sukni a tričko, nohavičky už nemám, kukne krčok, chytí a potom hore tričko a cez bruško pozerá bábo

autor
11. dec 2023

@rebrambora
@dadka1997 ano myslela som že nohavičky dole :D ...umyť sa a pod je každodenná samozrejmosť :D

autor
11. dec 2023

@dominikagier dakujem 🙂 ...asi ozaj záleží od lekára ako tak pozerám ...

ivangeline
11. dec 2023

1.trimester na sone....potom nie,len ak ozaj trebalo a na kozu som sadala vzdy. Kontroloval krcek. Ohmatal brucho. Takze ja vzdy saty a leginy. ;D

majlo1234
11. dec 2023

Moja vzdy-kontroluje krcok. Ale toto tehotenstvo uz sa nijak necesem tam dole😄😄😄 na to uz neni pri decku ani cas ani chut

arexka
12. dec 2023

Mne pozeral zospodu len prve dve kontroly co som bola v 9 tt a potom v 13 tt aj to neviem isto či v tom 13tt už nešiel len cez brucho a odvtedy len tak najbližšie pôjdem po vianociach v 20 tt tak uvidím tiež chodim Racej prichystana😃 akože viem že lekarovi je to asi jedno ale ja by som sa teda citila zle ísť tam neoholena pride mi to proste proti srsti ale každému ako vyhovuje a vždy mam dlhšie tričko ja tam zo suknou nechodim skôr niečo dlhšie pod zadok a leginy