Sťažnosť za rušenie nočného kľudu

11. aug 2024

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť ako napísať žiadosť na OcU ohľadom rušenia nočného kľudu susedov v prenajatom byte (hluk, alkohol, buchanie dverami, hadky, plač deti? Ďakujem

beata_k
11. aug 2024

Nocny klud riesi policia. Za opakovany vyjazd je blokova pokuta. Nik iny, okrem majitela bytu to neporiesi.

zuzulka558
11. aug 2024

@beata_k a ak sa majiteľovi sťažujú ako majú kamoška fetakov tak im povie platia tak nerieši majiteľ bytu nejaký pan advokát ze treba si volať políciu

autor
11. aug 2024

@beata_k sú to nájomné sociálne byty, kde sa podpisovala zmluva s podmienkami co sa nesmie. Polícia bola volana, neporiesili nič. Chcem to riešiť s obcou keďže sú to obecné byty

beata_k
11. aug 2024

@zuzulka558 Ano treba volat policiu.

beata_k
11. aug 2024

Musis volat opakovane. Hoc aj kazdy den. Ved skus sj obec kontaktovat, ale myslim, ze to musis poriesit sama. Ako pise vyssie, ak platia...

maranco
11. aug 2024

Keď príde polícia tretíkrát za večer rupnú nervy a vezme rádio

https://www.youtube.com/watch?v=A05cdVzKlho
anjelicek26
11. aug 2024

Ak sú tam deti,je šanca,že ich realne vyhodia, mizerne mala...

bublinka1426
11. aug 2024

takze rusia medzzi 22 - 6.00?

isis234
11. aug 2024

@maranco ... tak by to malo byť... jediný spôso, ktorému neprispôsobiví rozumejú je práve takýto. Ďakujem pán policajt , keby to takto robili všade, mnohým ľuďom čo sa NEVEDIA dovolať práva, pretože sú tyranizovaní takýmito asociálmi, by sa veľmi uľavilo. Keď je niekto totálne DRZÝ a agresívny a slušnému SLOVU sa smeje, je správne použiť aj silu.......

autor
11. aug 2024

@anjelicek26 už ich vyhodili z 2.podnajmov,krdze aj tam boli neprisposobivi

autor
11. aug 2024

@bublinka1426 áno, nebolo to 1.krat. Raz už tak bola ozrata že dieťa utieklo v noci ku susedom, pred 2 týždňami grilovacka, hluk do polnoci. Teraz z piatka na sobotu od cca 23:45 som skočila z postele na hluk, krik, buchot, vrieakanie deti, zadala som sa s nimi okolo pol 2 keďže nic nepomáhalo dovtedy. Po 2 prišli policajti (volal sused z vedľajšieho bytu), riešili iba hluk a alkohol. Nič iné neviem. Nespali sme do 3 a ráno o 5 som vstavala do roboty na 13hodinovu smenu. Som myslela ze padnem na hubu. Preto to chcem riešiť aj s obcou

bublinka1426
11. aug 2024

utieklo dieta? :( tak to je moc aj na mna. necudujem sa prajem vela stastia pri rieseni ked je to obecak, zohnat co najviac podpisov od susedov odtial. napriklad ma napada. cele zle.

cacianka
11. aug 2024

Kto je majiteľ bytu ?
Volať políciu, hoc aj 3x za noc, vždy keď je hluk a krik
Podať podnet na sociálku ohľadom detí

autor
11. aug 2024

@cacianka obec, sú to obecné byty

cacianka
11. aug 2024

Ak vyvádzajú v noci, tak asi cez deň dospávajú. Skús odpozorovať ich režim, kedy driemu, nahraj kazetu, cd, nalaď rádio , nejakú dychovku, country, techno, alebo pohrebné skladby. Priloz repráky na ich stenu, pusti na plné gule a zmizni na prechádzku, kúpalisko, návštevu a vráť sa najskôr o pár hodín. Cez deň si nič neporušila 🤩.
Zopakuj viac x.

cacianka
11. aug 2024

Takže im byt prenajala obec ?
Dohodnite sa všetci ostatní susedia, napíšte oficiálny list, aby s tým obec niečo robila. Kľudne adresuje starostovi na úrad , ale aj poslancom domov.

bosorkabb
11. aug 2024

1 volať vždy policajtov ak máte obecných tak aj tých. Nech je o tom záznam.
2 napísať na obec oficiálny list a žiadať odpoveď a riešenie
3 kontaktovať socialku