Stačí sa preukázať papierom o očkovaní, alebo potrebujem aplikáciu v mobile?

16. nov 2021

Ahojte stačí keď sa preukážem len tým papierom o očkovaní ktorý som dostala na očkovaní alebo musím mať tú aplikáciu v mobile?? Lebo QR kód nemám a nechce sa mi to riešiť . Ďakujem

janai1
16. nov 2021

Nemusíš mať appku... Aký problém je stiahnuť si jeden dokument kde ti len naskenuju QR kód ako cakat kým si všetky info niekto prečíta?

autor
16. nov 2021

@janai1 pýtam sa či môžem nosiť papier a popravde ešte nikde odomňa ten papier nepýtali takže to nie je až taká otrava 🙂

diamand2326
16. nov 2021

Môj otec nosí len papier ;) Inak do e-mailu ti neprišlo potvrdenie? Je tam aj ten kód, ja som si to stiahla do mobilu aj vytlačila.

autor
16. nov 2021

@diamand2326 nie neprišlo mi nič 🙂

pribinak
16. nov 2021

Papier si odfot do mobilu, nemusíš ho nosiť.

maickamf
16. nov 2021

Aj ja len s papierom beham

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hipuska
16. nov 2021

Už vás reálne dakto kontroloval? Ak máte papier, nahradzujú rodné číslo alebo podľa čoho kontrolujú? Alebo nacitavaju/nenacitavaju kód?

monkasponka
16. nov 2021

Cez tuto stranku dostanes pomocou kodu ktory ti prisiel do sms, alebo emailu covid pas. .. cely postup kde na konci ti vygeneruje formular kde je aj QR kod... odfotila som si obrazovku po jeho otvoreni a mam to v mobile ako obrazok.
https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-validate-...

monismie
16. nov 2021

mozes kludne. je jedno, ci to bude papier, aplikacia alebo ockovaci preukaz. tam kde im to je treba si poradia s kazdym. ako qr kod pochopim tam na hraniciach alebo tak nejak

bloger
16. nov 2021

platí aj papier ja bežne ukazujem

amonet
16. nov 2021

vzhladom na rozsirene falsovanie to policajti kontroluju v mobile

qwert87
16. nov 2021

@amonet nie je pravda. Moji rodičia sú starší, majú klasické mobily "tlačítkové" tak tiez len papiere ukazujú. A to boli aj na nákupoch v Poľsku a stačilo to.

nenne27
17. nov 2021

@hipuska realne ma kontrolovali ked som isla do kina a do muzea

ajka0207
17. nov 2021

Ale veď na tom "papieri" je QR kód nie?