Stačí mi z okresu do okresu iba negatívny test?

baska1930
21. mar 2021

Ahojte maminky keďže už má vlna covid19 prestala baviť tak to nelustrujem ani moc nepočúvam. Chcem sa opýtať viem že od pondelka je núdzový stav ak by som dnes išla mimo svoj okres a budem priebehu budúceho týždňa vracať domov stačí mi len neg. test alebo aj plná penazenka?😬🤦🏻‍♀️🙏🏻

nina255
21. mar 2021

@baska1930 nudzovy stav uz trva ani neviem kolko nie ze od pondelka... a cestovanie medzi okresmi je zakazane tiez uz pekne dlho jedine na vynimku (lekar,praca atd).. takze ked neptris do ziadnej vynimky negativny test ti je na dve veci

kikusa2021
21. mar 2021

@baska1930 vymysli si dobrú výhovorku keď ta capnu, my sme tiež od piatka do dnes mimo okres nik nás nezastavil..

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
21. mar 2021

@kikusa2021 mňa zastavili, kontrolovali úplne všetko, išla som ale z práce, takže by som sa na to nespoliehala

janinah
21. mar 2021

Záleží aký dôvod máš ísť do iného okresu a ako to vieš dokázať

ninusa221
21. mar 2021

Ja som isla uz vela krat cez 4 okresy a v pohode.😊

ivetka_kamo
21. mar 2021

No domov ísť môžeš, nik nevie kde si bola posledné týždne napríklad, proste sa vraciaš domov. A ísť mimo, ja by som si to potvrdila eshopovou objednávkou do vydajne, ja som tak včera spravila, chcela som vidieť rodičov, a kľudne ma ukamenujte, sme od seba 30 km a mesiace som ich nevidela. Ráno som bola na čerstvom teste, ak by náhodou niekto

baska1930
autor
21. mar 2021

Lebo viem že núdzovy platil do piatoku a trz nový platí od pondelka a chcela som ísť k rodičom cca 1,5hodka cesty tak že keď pôjdem domov ako to vlastne bude keďže má bude musieť otec doniesť

veronikaszabova
21. mar 2021

@baska1930 nudzovy stav plati stale, neskoncil v piatok