Som na maródke a ešte nič mi neprišlo

cuci22
28. okt 2018

Ahojte dievcata.Prosim vas chcem sa opytat ci nemate niektora skusenost.Bola som 14 dni na PN v septembri.10 dni mi zaplatil zamestnavatel a 4 dni mi ma prist zo socialky.Je koniec oktobra a neprislo mi nic len v piatok teraz mi prisiel nejaky papier zo socialnej poistovne nejake rozhodnutie ze mam narok na vyplatenie nenocenskej davky.Mam s tym niekam ist alebo kedy mi pridu peniaze? Dakujem :'l

laila22
28. okt 2018

@cuci22 Nemusíš ísť nikam, peniaze Ti prídu poštou, alebo na účet.. Záleží co si u dala pri v písaní PN. Tak prídu v Novembri..

cuci22
autor
28. okt 2018

@laila22 praveze ja som neudavala nic mne doktorka kazala iba podpis nic ine

bona
28. okt 2018

@cuci22 no ale musela si podpisovať viac papierov,minimálne 1 ďalšiu kopiu,ktorú si dávala zamestnávateľovi..a na tej je vypísaný spôsob výplaty nemocenskej dávky,buď na poštu alebo účet. Ja keď som do práce doniesla PN,účtovnícka mi automaticky vypísala výplatu na postu, ja som jej však vravela,že to chcem na ucet,tak sme to opravili.. takze možno si tam mala aj ty uvedenú postu,nie účet a v tom prípade ti príde lístok potom..

siska53
28. okt 2018

@cuci22 pride ti sek alebo na ucet,podla toho,ako si si napisala na PNke. Ale.mozes zavolat,ze kedy mas cakat peniaze..

siska53
28. okt 2018

@cuci22 jaaj,tak ti pridu sekom,ak si nic neuviedla..

rossio
29. okt 2018

@cuci22 ak by si nic nezaskrtla alebo dr pride ti domov papier a budu sata pytat kam ti ich maju vyplatit alebo posu rovno sek. Mne prisiel najprv list

yonce
29. okt 2018

presne tak ak si neuviedla cislo uctu, tak ti pride pn-ka sekom domov na adresu, ktoru si na pn-ke uviedla

rembura
29. okt 2018

hlavne nestresuj, tie peniazky ti pridu, vsetko na pnke sa tu udava, ci domov ci na ucet, ak by neprisli do konca novembra, tak potom to skus riesit, ale myslim, ze nebude problem, ze ti to poslu domkov 🙂