Skončil som na centrálnom príjme a prídem o vodičský preukaz

potkan212
31. okt 2021

Včera som skončil na centrálnom príjme a jedna z prvých otázok, že či mám vodičský preukaz, že ma nahlásia. Už som dojazdil nadobro, mali ste pravdu. Strašne som smutný a mám chuť sa ísť opiť a rovno idem na to. Dám do seba flašu 12 ročného Jamesonu!!

simoncik
31. okt 2021

@potkan212 znovu ty? A na prijme kvoli comu? Znovu alkohol?

sona96
31. okt 2021

@potkan212 jasné, stiahnuť fľašu je presne to, čo doteraz každému pomohlo.

sisa_s
31. okt 2021

Mal si pravdu minule, si sen kazdej zeny 😉 👏 gratulujem k odobratemu vodicaku

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
31. okt 2021

@sisa_s Tak to samozrejme, že som. Mám prachy, som milý, vysoko inteligentný a tak...

potkan212
autor
31. okt 2021

@viestta To je všetko v riešení viestička 🙂 Nebooj 🙂

potkan212
autor
31. okt 2021

Akože ak by som bol žena, tak chlap ako ja by bol môj sen... Ja som proste úplne super po všetkých stránkach.

simca06022011
31. okt 2021

😂 Moje nervy... Aky sebavedomy 👍🏻

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
31. okt 2021

@viestta ale viestička, no, no.... Dobre, nateraz som asi s vodičákom vybavený, dobre mala si pravdu 🙂 A samozrejme, ze si sofera zaplatim lebo ja nikdy nebudem cestovat prasivou mhd, to neni pre mna... Mhd chodia len deti a dochodcovia... Nic pre mna....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
31. okt 2021

@viestta No, no... Viestička, ja praveze som tak naladeny, ze by som mal plodit aspon dvoch potomkov, musim to pre ludstvo urobit. Lebo vies preco? Lebo som skvely a takmer dokonaly muz, jedina nevyhoda moja, ze nemozem jazdit...

0silvia0
31. okt 2021

@potkan212 ved ok, s takou inteligenciou a prachmi by si mal zaujemkyne dennodenne odhanat, ci?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
31. okt 2021

@potkan212 Raz som čítala na internete, že istí (radšej nenapíšem akí)ľudia sú sebavedomí, lebo nevedia, čo reálny život prináša, tí skúsenejší sú často plní pochybnosti, či to zvládnu. Treba vedieť do čoho ide aj pri šoférovaní, aj pri deťoch.
Už som išla viackrát MHD a bolo to celkom v poriadku, boli tam všetky vekové skupiny a nikto nemal problém.

potkan212
autor
31. okt 2021

@viestta Tak ale ja som ajtak strasne fajn, mam za sebou tazku skoku a tak. Pre rodinu by som dal vsezko, nie som nasilnik ani tyran... V kazdom pripade, ziadna zena by so mnou nemala ziadny problem 🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buberova
31. okt 2021

Och lord...

luccija
31. okt 2021

@potkan212 prečo si bol na príjme?dostal si epi záchvat?ideš hlavou proti múru tak Ti treba si veľmi nezodpovedny

simoncik
31. okt 2021

@potkan212 neviem preco sa tu riesia zeny, ked chlapec je inac orientovany. Uz si si to vyriesil z rodinou?

monka105
31. okt 2021

Baby…prečo sa s týmto chorým človekom bavíte? 😄 choďte si radšej otvoriť vínko, vyložiť nohy pri dobrom filme a nemrhajte svojím časom na niekoho, kto je tak osamelý, že sa musí ísť sám vychváliť na koňa.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
31. okt 2021

@viestta lebo evidentne je zúfalý po akejkoľvek pozornosti a najlepšia cesta ako ho na*rať, je mu ju nedať 🤷🏻‍♀️😄