Rozmýšľam nad prestupom do Dôvery

lilizzachy
30. jún 2023

Ahojte. Momentálne sme celá rodina vo VšZP, rozmýšľam nad prestupom do dôvery, nakoľko v kuse je nejaký problém, že nemajú zazmluvnené niektoré nemocnice, najnovšie detskú fakultnu nemocnicu v Košiciach. Ste v dôvere spokojní? Ďakujem za odpovede.

hladamematku
30. jún 2023

@lilizzachy hodinu dozadu som sa rozhodla prepustiť celú rodinu my zase pre Bory sme nahnevani

hladamematku
30. jún 2023

@lilizzachy prepoistit...

tyrkysova_kobyla
30. jún 2023

@hladamematku aj som rozmyslala chvilu, kam si ich prepustila 😅

babulkomale
30. jún 2023

@lilizzachy spokojna od roku 2007

bloger
30. jún 2023

@lilizzachy Spokojnosť aj pokiaľ mám preventívku u zubára hradia mi to. Napríklad za niečo by som zaplatil bez toho 60 eur. Tak zaplatím 30 zvyšok doplácajú. Niečo človek vdaka tomu ušetrí.

lety17
30. jún 2023

V dovere je fajn kym ste zdravi, ale pri onko ochoreniach alebo chronickych je istejsia vszp. Preto su media plne vszp, lebo je predmetom predvolebneho boja. Asi netreba hovorit, kto vlastni media…

lucia147852
30. jún 2023

Už sme tam 7 rokov a som spokojna

lucia147852
30. jún 2023

@lety17 mám 3 chronické ochorenia, nikdy som nemala žiaden problém vybaviť liecbu, dokonca ani nad úroveň štandardu

tamitamitami
30. jún 2023

My sme celá rodina v Dôvere a veľká spokojnosť (nikdy nebol s ničím problém).
Aj prístup je dobrý keď niečo treba riešiť, či už na pobočke alebo na infolinke.

sharka174
30. jún 2023

@lety17 tak s tymi chronickými ochoreniami nesúhlasím..mam astmu a diabetes, lieky sú naozaj drahé a dôvera mi prepláca aj to čo doplacam v lekárni ( za máj to bolo 40eur a všetko preplatili)

babulkomale
30. jún 2023

@lety17 vsetko preplatia, aj doplatky, dokonca z budgetu jedneho clena domacnosti si vies uhradit svoje ked minies 300€ za doplatky

liusa82
30. jún 2023

ja mám tiež na pláne isť preč zo všeobecnej v kuse má nejaké kauzy.Nič sa u nej nedá aj nás sused má rakovinu nechceli mu preplatiť tiež je vo všeobecnej u nich liečbu že vraj nieje kategorizovaný ten liek nechcú mu ho schváliť ani na výnimku už aj v telke boli ale u iných sa dalo.Mne sa tak zdá že v kuse majú na všetko iba samé výhovorky.Tak si platí za ten liek čo mu pomáha zo svojho každý mesiac 4000 eur.Všzp má v poslednej dobe viac nevýhod ako výhod.Len teraz romýšlam bud dôvera alebo union

luccija
30. jún 2023

@lilizzachy celá rodina sme v dovere a nemám v pláne ju zmenit

milanemila
30. jún 2023

@lilizzachy my sme cela rodina v dovere a sim spokojna, zatial nas ziaden lekar neodmietol ani nic podobne. Je ale pravda, ze sme neriesili nejake zavazne a komplikovane diagnozy.

maranta_leuconeura
1. júl 2023

@liusa82 vzsp preplaca najviac onko liekov. Zrejme mu ho neschvalili, lebo nesplna kriteria (vek, stav, diagnozy...) a to by nesplnil ani v inej poistovni. Ale skusit samozrejme moze.

misienka123
1. júl 2023

Moja skúsenosť:Dôvera nepreplaca drahe onko lieky.VšZP mi 495 eur /30 tbl.preplatila.V BA som bola v nemocnici,pani mala s pľúcami problémy,sa dala prepoistit do VšZP kvôli liekom, ktoré dôvera nepreplatila.

zuzinka888
1. júl 2023

@misienka123 presne, sukromne su fajn ak si zdrava, pripadne bezne choroby. No ak vyskoci nieco vazne tak smola. Ale tie Bory by mohli doriesit, myslim,ze vela ludi odide koli tomu.

kristinkaris
2. júl 2023

@lilizzachy za mňa union topka muž odchádza z dôvery lebo mu nechcú preplácať zuby

anita6666
4. júl 2023

Hascakovi chces dobrovoľne napchať vrecká?

anita6666
4. júl 2023

@zuzinka888 Bory sú hascakove,čiže tam sa nič nedoriesi,pôjdeš na cash. Hascakovi do vrecka.