Rekreačný príspevok - poukaz

dugy17975
16. dec 2022

V decembri cez víkend 9-11.12. som absolvovala pobyt. Vzala som faktúru do práce, 16.12./ pracujem v škole v kuchyni / že si dám preplatiť príspevok na rekreáciu. Ekonómka mi povedala ,že sa to už nedá preplatiť, že ona už dávala príkaz na presuny, asi peňazí keďže sme financovaný so štátneho rozpočtu,. Ze to musí žiadať z Krajského Školského Uradu peniaze a ze oni sa už s tým zaoberať nebudú ze to je už koniec roka. Ako je možné že mi to nechce preplatiť ,ked som splnila podmienku odovzdať to do 30 dní od ukončenia pobytu. Mam teda nárok na preplatenie alebo nie? Môže mi to vyplatiť aj v nasledujúcom roku, nie v tomto, či nie ? Tak ako to je. Kto by mi vedel poradiť, ako získať tie peniaze.

anesim
16. dec 2022

U nas ( tiez skolstvo) este v oktobri/ novembri ekonomky zistovali, kto si bude chciet dat preplatit do konca roka RP, aby oni dostali peniaze. Tiez povedali, ze musia vediet sumu popredu,a nie az v decembri.

drzaopica
16. dec 2022

@dugy17975 povinnosť si splnila ako to spraví ekonómka je ich problém

dugy17975
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matus7030
16. dec 2022

@dugy17975 tiez som v školstve. U nás to funguje tak, že kto chce ísť na pobyt v decembri, musí to vopred nahlásiť riaditeľovi školy do konca novembra. On s tým následne počíta a poukaz preplatí. Ale viem, že existuje aj možnosť preplatiť to v januári, avšak tiež to z našej strany musí byť vopred nahlásené.

lucinka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dugy17975
autor
17. dec 2022

@matus7030 no lenže mne nikto nepovedal že to treba nahlásiť vopred. Máme teraz novú riaditeľku, myslím si že o tom ani nevedela, ale ekonómka ma na to tiež neupozornila.

matus7030
17. dec 2022

@dugy17975 držím palce, aby ste to "vyhádali", aby vám to neprepadlo.

silpin002
18. dec 2023

@dugy17975 Dobrý deň. Ako sa to potom vyriešilo. Som v rovnakej situácii. Nikto ma neupozornil. A nechcú mi to preplatiť.