Razítko na úrad práce

26. júl 2021

Ahojte potrebujem poradit. Som docasne na urade prace, cca 2 tyzdne. Pani mi dala 1 tlacivo na potvrdenie o hladani si prace. Mozem doniest orazene aj od priatela, aj ked som bola cca 2r dozadu u neho zamestnana?? Nebudu to nejak skumat? Pretoze v ziadosti o zaradenie som aj jeho firmu uvadzala ako byvale zamestnanie a teda isto to maju aj v systemoch. Prosim, nerieste ked o nicom neviete. Ak nemate co poradit, nerypte. Dakujem.

maja170
26. júl 2021

Ano kľudne môžte aj takúto pečiatku použiť. Veď ako Vám dokážu,že ste sa uňho neboli pýtať na prácu? Ja som bola na UP 2roky a točila som dookola zopár pečiatok od známych.

slunce3
26. júl 2021

Vytlač z profesie svoje reakcie a nemusíš riešiť tlacivo

autor
26. júl 2021

@maja170 dakujem 🙂

autor
26. júl 2021

@slunce3 hmm viete len mne viac vyhovuje spominane tlacivo a razitko od priatela, nejdem hladat pracu a na pohovory. Nie nie som leniva ani nic podobne, som tam len docasne, dovody ty rozpisovat nebudem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmet
26. júl 2021

A koľko tam chceš byť registrovaná ? Ja som bola registrovaná teraz 2týždne, pani mi poslala mail, že termín kedy sa mám hlásiť na UP mám v septembri a mám doniesť potvrdenie o hľadaní práce...čo som ignorovala, lebo som vedela, že od 1.6 nastupujem do práce. Tak ak tam nechceš byť dlhšie ako 3m (alebo kedy ti dala termín) tak sa na to môžeš vieščo.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
casavina
26. júl 2021

@hazelgracegus nebolo to pre covid? Veď všetko bolo zatvorené...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmet
26. júl 2021

@hazelgracegus u nás platí tak, že ak sa v termíne ktorý ti stanovia nepreukážeš potvrdením o hľadaní práce, vyradia ťa z evidencie.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz