Pristúpenie k zmluve o spoločenstve vlastníkov alebo k zmluve o výkon

ankare
5. máj 2017

Ahojte, prosím, pomôžte.
Kúpili sme byt, požiadali kataster o LV, no zatiaľ nám to pozastavili, pokiaľ neopravime isté nezrovnalosti v zmluve.
Chcú od nás priložiť aj
Vyhlásenie nadobúdateľa bytu o pristúpení k zmluve o spoločenstve vlastníkov alebo k zmluve o výkone správy.
Prosím, pošlete mi vzor?
Ďakujem!

zuzu003
5. máj 2017

Dava sa to vzdy do zmluvy .... a pristupujete bud k zmluve o spolocenstve alebo k zmluve o vykone spravy, podla toho ci ma vas bytovy dom zriadene spolocenstvo alebo ma spravcu. To vam povie predavajuci.

1. Správu Domu, v ktorom sa Byt nachádza, vykonáva správca / spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov: [_], so sídlom: [_], IČO: [_]; Kupujúci v súlade s § 5 ods. 1 písm. g) Zákona o vlastníctve bytov vyhlasuje, že pristupuje k Zmluve o výkone správy uzatvorenej s vyššie v tomto bode uvedeným správcom Domu / Zmluve o spoločenstve vlastníkov.

2. Predávajúci vyhlasuje, že nemá žiadne nedoplatky na úhradách za plnenia spojené s užívaním Bytu a na tvorbe fondu prevádzky, údržby a opráv. Vyhlásenie správcu Domu/ Vyhlásenie predsedu spoločenstva vlastníkov v zmysle § 5 ods. 2 Zákona o vlastníctve bytov tvorí prílohu č. 1 tejto Zmluvy.

ankare
autor
5. máj 2017

@zuzu003 zlatá si, ďakujem!