Prihlásenie - koncesionárske poplatky

evica17
9. aug 2021

Ahojte, viete mi niektorá pomôcť, ako sa prihlásim na koncesionárske poplatky RTVS ? Konkrétne mám problém s tým, že mi nechce zobrať EIC kód odberného miesta, a píše mi, že má nesprávny formát. Ako ho napísať aby ho stránka vzala ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k
24ZSS38025390006

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k aj mne sa zda, ale rtvs stranka mi pise ze nespravny format. Tak som z toho jelen teraz ze kde je problem. Ci este nemuseli spracovat ziadost o prihlasenie elektriny ? Ked sme podavali 22.7. ziadost do elektratne a preto to nejde ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k zial.mam ho v ziadosti o prihlasenie na elektrinu rucne vypisany. Skusim zajtra sa im ozvat tam no. Ale dakujem za radu. A ked tak sa na poste prihlasim na sipo a potom prehlasim na platbu cez net.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k ze by to predchadzajuci majitel zle vypisal v ziadosti o odber elektriny a preto hlasi chybu zevto eic miesto neexistuje ?

evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k uz sme s muzom prislo na to kde je chyba. 🙂 ten majitel to skrabopisne vypisal a miesto 6 na konci ma byt G .

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
autor
9. aug 2021

@beata_k ved to, ze kukam po nete ako tie kody maju vyzerat a tak a ze nakonci ma byt pismenko a nie cislo ;) a ak vies poradit, tak ked sme prihlasili na dome elektrinu, pride mi papier daky ze kolko a kedy platit ? Ci odkial zistim take veci ?

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz