Prepis dovezeného auta

sofia712
21. mar 2015

Ahoj dievčatá,kúpili sme dovezené auto Už mám hlavu ako melon z čítania množstva informácii na nete.Prosím niekoho,kto ma skúsenost.Potrebujem zistit čo vlastne potrebujem:(Kam ist vybavit a hllavne za kolko .Dakujem🙂

evica01
21. mar 2015

Chod sa opytat na dopravne. A mas to z prvej ruky 🙂

willy_wonka
21. mar 2015

@sofia712 uz bolo evidovane na sk alebo ste prvi majitelia? Ak ste prvi majitelia tu na svk tak zrejme treba kontrolu originality a prihlasenie podla objemu motora - ak to je vykonnejsie auto subto celkom slusne €...

willy_wonka
21. mar 2015

@sofia712 este aj preklad kupno predajnej zmljvy je potrebny

willy_wonka
21. mar 2015

@sofia712 aj stk a ek :D no je toho dost. Na prislusnom dopravnom insp sa informuj alebo pohladaj na nete.

lubicaregecova
21. mar 2015

tieto veci robí okresný úrad, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii. Dajú ti tlačiva aj všetky informácie....

stary_ujco
21. mar 2015

Najprv kupis auto a potom riešiš ako, či vôbec a hlavne za koľko na neho vybavis slovenské značky? To musela byť naozaj super kúpa...
Ako ti tu radia, zavolaj si na odbor dopravy a budeš múdrejšia. Alebo si zozen niekoho, kto ti to vybaví. Každý dovozca to robí

lubina
21. mar 2015

@sofia712 presne ako ti radi lubicaregecova, treba ist na kresný úrad, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii. Myy sme si priviezi auto a nie je to nic zlozite, len treba ist na ten urad, daju ti tlaciva, pojdes na kontrolu originality, das urobit preklady- kupnu zmluvu a technicak od auta...bude treba aj urobit PZP na auto, technicku a emisnu kontrolu...prihlasuje sa potom, ked ti vydaju novy technicky a robi sa to na policii na evidencii automobilov, tak dostanes tabulky s EVC...a vsade sa za vsetko samozrejme plati, vsade je nejaky poplatok

stary_ujco
21. mar 2015

Všade poplatok a všade strávi pol dňa behackami. A nebodaj niečo na aute nájdu, že neprejde cez STK a je zarobené.

sofia712
autor
21. mar 2015

Dievčata dakujem🙂Stk,emisnu,orginalitu mam a aj preklad🙂...pýtala som sa na konkretne skúsenosti,lebo chcel byt pripravená,nie prekvapená.vyzerá to tak,že toto všetko odnesiem ,zaplatit recyklačny a vyplním nejake tlačivko.čakačka 10dni a potom opat :(