Prasknutý občiansky preukaz

23. jan 2024

dobre ráno. Chcela by som sa spýtať, či keď mi praskol zboku občiansky preukaz tak, že mi vypadáva čip, musím si vybaviť nový, asi áno však ? Aj keď to viem dať dokopy ale ten čip tam sám držať nebude . Ďakujem a želám krásny deň

veronikaszabova
23. jan 2024

Jasne, ze si mas vybavit novy OP

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egonsk
23. jan 2024

@miriam11 neurazaj ho, iked by riskoval, ze mu novy uz nedaju a stary zoberu, tak po spravnosti platny doklad ma byt neposkodeny a plne funkcny.

ibrunova
23. jan 2024

Je neplatný

kvietok2012
23. jan 2024

Treba vybavit nový, poškodený sa berie ako neplatný.

deti95060810
23. jan 2024

kľudne vráť ... ja som VP vracala v katastrof. stave a nedostala som ani len pokutu za VP...

katulienkax
23. jan 2024

tusim 3 eur som platila za prasknuty a to bol len trosku prasknuty a pracovnicka mi povedala, ze prasknute su neplatne

kvietok2012
23. jan 2024

@katulienkax 3€ si platila za kuriera, nie za poskodenie

autor
23. jan 2024

@miriam11 tvoje deti musía byt na teba hrdé ;) slušne som sa opýtala poďakovala popriala pekný deň . Myslím , že sú tu dennodenne horšie otázky .

Vám ostatným dievčatám ďakujem ste super už aj som vybavila . Ako píše
@kvietok2012 3 Eura je poplatok za kuriéra a 4,50 za vydanie nového OP, takze dokopy som zaplatila 7,50. Všetkým milým dievčatám krásny deň a ešte raz ďakujem ❤️

thegoat
29. jan 2024

Vieš čo , stalo sa mi to iste. Na pošte s tým vôbec nemali problém , keď som sa preukazoval a ani pri výbere z poštovej banky ( cez poštu - občiansky ) a potom aj keď som si išiel po novú kreditnú kartu , tak v pohode mi vydali s tým občianskym.. ten čip som prilepil zo zadnej strany, ale bolo to vidieť , ale ani slovo.