Povinné testovanie po skončení núdzového stavu

12. máj 2021

Ahojte, správy a celkovo korona tému už mesiace nesledujem, započula som však, že by sa VRAJ mal v blízkej dobe rušiť núdzový stav (či sa tak reálne stane, o tom aj tak pochybujem veď poznáme našich politikov). Myslíte, že po skončení núdzového stavu musím (najmä kvôli práci) sa chodiť dávať povinne testovať? Neviem na základe čoho by to naďalej platilo. V núdzovom stave chápem, ale takto nie 🤷‍♀️

henrikir
12. máj 2021

tieto reci VRAj mam najradsej!! zbytocne tu mutis vodu!!! takto nejako vznikaju hoaxy

autor
12. máj 2021

@henrikir ja nešírim žiadne hoaxy. Započula som to v novinách že by sa mal núdzový stav zrušiť politikmi alebo skončí sám 18. mája.

autor
12. máj 2021

@henrikir ak si si potrebovala kopnúť, skús to prosím inde. Ja som sa len normálne opýtala, keďže o skončení núdzového stavu sa píše v novinách

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
12. máj 2021

Presne ako pise @viestta nudzovy stav a testovanie spolu navzajom nesuvisia ani sa nijak nepodmienuju. Takze skoncenie nudzove stavu neovplyvni povinnost alebo moznost testovania.

nuci616
12. máj 2021

Jooj keby to tak chcelo byť, bola by som celá šťastná, lebo to testovanie mi už lezie na nervy. Tiež nepozerám správy, tak vôbec neviem čo sa deje a do kedy má platiť núdzový stav ale je pravda, že to testovanie je na základe rozhodnutia hygienika, takže pokiaľ to on nestopne, tak sa budeme musieť chodiť testovať.

mondolina
12. máj 2021

jeden a ten istý troll, už zasa.

autor
12. máj 2021

Pýtam sa preto, keďže v novinách píšu že po skončení núdzového stavu už nebude potrebné testovanie.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
12. máj 2021

V ktorych novinach to pisu?

bloger
12. máj 2021

baby ale prečo ste na ňu také to sa nemôže ani opýtať nič? Testovať sa už nemusíš do práce už nepotrebuješ test

lamar11
12. máj 2021

@bloger Konečne normálna odpoveď k veci.

ajka0207
12. máj 2021

@bloger v bordovom okrese potrebuje a aj bude potrebovať po skončení núdzového stavu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz