Potvrdenie o doprovode manžela počas PN pre účely kontroly.

lenuska333
10. okt 2019

Dobry den potrebujem sa opytat som na pn od gynekologa no v pondelok som.mala kontrolu a nebola som doma bola som z muzom v kosiciach kde je teraz hospotalizovany vden ked prisla kontrola som hovorila s tou pani a vravela ze si mam popytat potvrdenie o doprovode uznaju mi to potvrdenie neviete niekto

veronikaszabova
10. okt 2019

@lenuska333 a nebolo im treba dolozit to potvrdenie do 3 pracovnych dni?

lenuska333
autor
10. okt 2019

@veronikaszabova ja som im to potvrdenie hned na druhy den odniesla tak mi to ta pani z tej kontroly povedala ze si mam opytat to potvrdenie a na druhy den im ho zaniest

fokuska
10. okt 2019

@lenuska333 No a ked si ho priniesla, tak ti ho pani akceptovala?
Mne sa to zda zvlastne, lebo ty si na PN, mas dodrziavat liecebny rezim. nemas chodit ty ako doprovodo inym rodinnym prislusnikom na vysetrenia. Keby si doniesla potvrdenie, ze ty si potrebovala vysetrenie, tak ok.
No ale asi ta zalezi na konkretnych pracovnikoch ake dovody uznavaju a ake nie...

veronikaszabova
10. okt 2019

@lenuska333 a co teda riesis?

martinenka886
10. okt 2019

@lenuska333 tak v tom pripade by si ziadny problem nemala mat. Ked mas papier od doktora, tak ti to musia uznat a nedaju ti ziadne penale ani nic.

kolieskova232
10. okt 2019

ako ked si im ho priniesla, tak v tom nebude ziadny problem neboj sa ty nic. hlavne je, ze si mala to potvrdenie o doprovode

evittam
10. okt 2019

@martinenka886 SP ani penale nedáva. Zruši PN a nevyplatí ti dany mesiac.

sasa1310
10. okt 2019

no podľa mňa ti nevyplatia a papier je na dve veci. Nakoľko pani pracovníčka, ti povie, že dones papier, ale budú posudzovať. Tehotná robila doprovod manželovi. Trošku divný doprovod a asi nebol nevyhnutný

fokuska
10. okt 2019

@sasa1310 V pohode, ze tehotna robi doprovod. Ale nie tehotna, ktora je vypisana - ma dodrziavat liecebny rezim, pre nejaky dovod jej bol urceny.

Neviem o tom, ze by pocas Pn bolo dovolene robit doprovod k lekarovi. Bud su urcene vychadzky, alebo sa akceptuje len nevyhnutna navsteva lekara - ale danej osoby, ktora je na PN.

sasa1310
10. okt 2019

@fokuska takto nejako som to myslela, že tehotná robí doprovod...

evittam
10. okt 2019

@fokuska Tak,tak. 😉

lenuska333
autor
11. okt 2019

Nastastie mi potvrdenie vdaka Bohu uznali tak je vsetko v poho asi aj preto.lebo prisli v case ked som mala vychadzku tak Dakujem.pekne za odpovede .

fokuska
11. okt 2019

@lenuska333 Mala si vychadzku? Tak naco si potom niesla potvrdenie? Pocas vychadzky nepotrebujes ziadne ospravedlnenie, mas pravo zdrziavat sa mimo domu.

Nieco tu akosi nesedi :-/

evittam
11. okt 2019

@lenuska333 Suhlas s
@fokuska
Na co by ti malo byt potvrdenie v case vychádzky?

lenuska333
autor
13. okt 2019

Som na PN prvy krat s tym ze zamnou bola kontrola tak neviem ako to chodi preto som radsej to potvrdenie zaniesla nabuduce budem vediet