Potrebujem test do zdravotného zariadenia cez niekoľko okresov?

siska53
14. apr 2021

Nahodou neviete, buduci tyzden ideme do zdrav.zariadenia cez niekolko okresov. Bude treba test, ak ide o navstevu lekara?? A treba, aby malo test aj 11rocne dieta?

patka06
14. apr 2021

Kvôli návšteve lekára nikdy nebol potrebný test - je vo výnimkách
Overte si jedine, či náhodou lekár nepožaduje test

andrejka1974
14. apr 2021

@siska53 ak bude lekar vyzadovat tak ano u nas v detskej klinike testuju aj male babetka test nesmie byt starsi ako 48 hodin takze si to overte

siska53
autor
14. apr 2021

@patka06
@andrejka1974 Dakujem, oni v tom zariadeni nas testovali sami, to nevidim ako problem..
Ide..mi o ten prechod medzi okresmi, ci policajti budu kontrolovat testy.. ci toto stale plati..

patka06
14. apr 2021

@siska53 to určite nebudú - pohyb medzi okresmi zakázaný nie je - platí len zákaz vychádzania s výnimkami

ladybug138
14. apr 2021

@siska53 ja jazdim uz skoro rok cez niekolko okresoc a nikdy nas nezastavili..ak aj ano, casto som nemala urobeny test, lebo mi ho robia prave v nemocnici...mala som vzdy poslednu spravu, kde som mala napisane, kedy mam prist na kontrolu..takze ak by ma aj zastavili, nemozu na to nic povedat, cesta k lekarovi je vo vynimkach

andrejka1974
15. apr 2021

@siska53 nas este neskontrolovali a dnes sme isli z ba do brezna a ani jedna hliadka len plne cesty