Potrebuje 10 mesačné dieťa pas do Maďarska?

gabikahlivistia
30. jún 2016

Ahojte vie mi niekto poradiť chceme ísť do madarska s 10 mes dieťaťom potrebuje pás???Ja nemám ani dieťa dakujem

mimla
30. jún 2016

Potrebuje. Dá sa vybaviť aj za dva, desať alebo tridsať dní. Podľa toho sú poplatky,

gabikahlivistia
autor
30. jún 2016

a nevies kolko stoji do 30 dni???? a musi tam byt aj 10 mes dcera ?

marylis
30. jún 2016

@gabikahlivistia Ty pas nepotrebujes, len tvoja dcera. Ty mozes cestovat aj na OP. Ale kedze 10m dieta OP nema, musi mat pas.

h2
30. jún 2016

@gabikahlivistia Do 30 dní to stojí 8 eur. My sme teraz synovi vybavovali a bol hotový skôr, za niečo vyše 2 týždňov. Dcérka tam musí byť, lebo ju odfotia.

gabikahlivistia
autor
30. jún 2016

Dakujem Vám za odpoved

womankc
30. jún 2016

@gabikahlivistia už vám tu písali pas musí mať, a fakt to netreba skúšať , lebo susedia naši sa tak na to spoľahli , mali tri deti maličké štvrté a teda vôbec neviem ako takto mohli uvažovať .... nemalo ani pas a navyše ho mala na rukách ani len sedačku nemalo a teda niektoré hranice prešli ale na jednych tej cieľovej krajiny ich bez milosti otočili a poslali späť ..............

maslenka47
30. jún 2016

@womankc tak nech su radi, ze ich "len" poslali spat... niektori fakt maju viac deti, ako rozumu 😒

gabikahlivistia
autor
30. jún 2016

ide sa vybavovat pas 🙂 dakujem za odpovede

danusskaaa
30. jún 2016

Pas musí mať aj novorodenec ak s ním plánuješ ísť cez hranice. Nezáleží na veku

danusskaaa
30. jún 2016

Cena 8e

womankc
30. jún 2016

@maslenka47 no bližšie okolnosti neviem , ale ja som len zírala , ako ich toto len mohlo napadnúť ešte bol on nasraný, že ako komplikácie no na druhý deň dali pas a na tretí išli späť

nikaaaaa
30. jún 2016

ANo treba

hettinka
30. jún 2016

do 15 rokov dieťa pri ceste do zahraničia potrebuje pas, lebo nemá iný doklad ... v pohode vybavíte, pre také malé dieťa je na 2 roky a stojí 8€ pri vybavení do 30 dní
bez pasu to neriskujte, nás už párkrát kontrolovali (normálne za hranicami na ceste)

moj syn mal svoj prvý pas ako 4-mesačný (bývame v pohraničí, takže sme často v Čechách a v Poľsku