Podpisovanie zmluvy

20. aug 2024

Dibry den, prosím Vas, muž ide o 2 dní podpisovať zmluvu s firmou ohľadom rekonštrukcie bytu , konkrétne s touto
https://easybyvanie.sk/...na co si dat pozor ešte, mame podklady kde je vypísané a vyčíslené co ktorá práca koľko stoji, firma ma podla netu dobre recenzie tak snáď to tak bude, a druhá vec dostanú kľúče, vypracu a vyhadzu vsetko od nabytku po handry a začnú s prácami, a muž bude chodiť kontrolovať tak raz za týždeň keďže sme mimo cca 200km ďaleko, cize mali by to spraviť vsetko na kľúč, robil niekto takto podobne? A ešte ďalšia vec treba nám dobrat ešte cca 8000 eur na tu rekonštrukciu, toľko mame vo fondoch, ale muž ze doberie ešte úver (jednu hypo 60 000 už mame) ale vravím ze lepšie bude ak vyberie z fondov, lebo to co zas dáme na úrokoch ďalších sa ani za roky nepokryje z výnosu vo fondoch si myslim, či zle rozmýšľam? Ďakujem za každý názor a radu.

ibrunova
20. aug 2024

Snaha o reklamu 🙂

autor
20. aug 2024

@ibrunova co??? Tak to si úplne mimo...kľudne ti napíšem ip...žiadna reklama....nenechám si dosrat byt ak by mal niekto zlu skúsenosť...kľudne ti pošlem fotky do IP návrhu aj byť ktorý sa bude menit

maranco
20. aug 2024

Majiteľ vlastní 7 firiem, z toho 2 firmy sú dlžné voči štátu v zdravotnej aj sociálnej poisťovni, takže riziková firma. Spolu obidve firmy majú nad milión tržbu, zisk 7000€ a dlh voči štátu 4500€.

egonsk
20. aug 2024

@maranco ved podnikanie je easy 😉😅

autor
20. aug 2024

@maranco možno vyzniem blbo ale teda neviem teraz ci to mam brat tak ze firma je úplne nedoveryhodna, ozaj by sme chceli ísť už do svojho a neplatiť cudzím, prosím ťa vieš poradiť firmu ktorá by tiež vypratala a spravila komplet byt na kľúč v Žiline?...treba komplet rekonštrukciu, ten byt má 80 rokov ešte keramické poistky...jedine okná sú menené pred 5 rokmi...na nervy som uz, už sme mali bývať, aj malý už bol prijatý do za do ms ale teda sme to museli poposuvat, chorá som s toho celého normálne consa furt čosi drbe a ešte tu niekto vypisuje ze reklama

hiro
20. aug 2024

Ja by som od nich nic nebral. Ta firma EASY bývanie, s. r. o. je uz teraz mrtva. Z milionovej trzby v 2019 na 600 tisic a na 63 tisic v minulom roku, 2 zamestnanci, dlzoby. Ta firma ti uz nic nezrekonstruuje.

autor
20. aug 2024

@hiro *ebne ma reálne ma *ebne...my sami sme není schopní si to spraviť kedze sme este aj mimo, potrebujeme niekoho kto nám dá byt dokopy aby sme do Max konca juna 2025 bývali...chceli sme od januára ale asi teda nič...

autor
20. aug 2024

@maranco
@hiro chlapci prosím vás, na túto firmu co hovorite? Logické myslenie u mňa na bode nula, normálne som rada za anonymnu diskusiu lebo sa hanbím za seba
https://www.rekonstrukcie-domov-zilina.sk/

maranco
20. aug 2024

Vyzerá to lepšie, firmu odkúpili v 6/2021 asi dvaja bratia, tržby stúpajú, nie sú dlžný štátu.

autor
20. aug 2024

@maranco aj fb som videla, ze majú príspevky z premien z pred pol roka tak asi funguju, ta druha nemá nič teraz co som pozerala, ja tak ďakujem za tohto kona tu a takých ľudí ako vy co vedia pomôcť a poradiť