PN, dovolenka a výpoveď

anicka654
27. jún 2024

Ahojte,

Chcem sa opýtať aké mám možnosti. Nečakané som sa ocitla na PN s čiernym kašľom, keď som išla ukončiť PN po 3 tyzdnoch, tak zistili, že mám nejaký absces alebo niečo také čiže mi to chirurgický treba operovať. Chodím pravidelne na prevazy ale stále mi termín nedali, že až keď to bude čisté. Môj nadriadeny sa vyjadruje štýlom, že som dlhodobo na "dovolenke" ,že nevie čo bude so mnou ..otázka znie ak prídem do práce v júli, tak mám nahlásenú (len ústne) dovolenku na prelome júla a augusta, lebo ideme do čiech pochovať ocka. Mám dojem ,že ma chce vyhodiť, keď prídem ale aj keby nie, môže mi zrušiť dovolenku a pochopiteľne ho pochovať pojdem, keďže je to naplánované už 4 mesiace. Ako môžem postupovať ak by mi zrušil dovolenku lebo som prišla po PN? U nás nie je žiaden dochádzkovy systém, čiže dovolenku len ústne povieme kedy a potom tesne pred dovolenkou. Takže môže tvrdiť, že som mu to nepovedala alebo že má nárok na zrušenie dovolenky a neviem čo potom robiť, dakujem

alenah31
27. jún 2024

@anicka654 žiadnu dovolenku ti nezruší - dovolenka dohodnutá ústne? Nemáš čo riešiť. ZP a IP definuje ako je dovolenka správne a právne oznámená - písomne. Okrem toho zákon mu ukladá dovolenku nariadiť - no akurát, že s tým písomným dokladovaním to bude asi nanič. Toto čo máte u vás za zvyk? Takto sa nijako nevieš brániť. Ruší tvoje prac. miesto? Ruší sa prevádzka alebo firma? Porušila si hrubo PD? Pokiaľ nie - ako by ťa mohol vyhodiť? Pohreb rodiča - na to máš zo zákona nárok - stačí doniesť potvrdenie o tom, že si sa pohrebu zúčastnia (dokonca na 2 dni pokiaľ si ho aj vybavovala.)

maranco
27. jún 2024

@anicka654 ak nemáš čerpanie dovolenky písomne schválené, tak ti ju jednoducho pred nástupom neschváli a ju prakticky nemáš
ak je dovolenka písomne schválená a on ti ju zruší, alebo ťa stiahne z dovolenky, tak ti musí preplatiť náklady (hotel, letenka...)

anicka654
autor
27. jún 2024

@alenah31 pohreb bol v januári ale ocko bol na dve časti rozdelený a druhú časť ideme až v júli pochovať, trebalo dohodnúť veci atď...dochádzkovy systém funguje tak že si zapisujeme na papier kto kedy prišiel v daný mesiac a dovolenku mu len oznámime ústne..tvrdí že som na dlhej dovolenke a nie PN aj keď to ovplyvniť neviem ten zdravotný stav..vyjadril sa tak, že nevie čo bude so mnou keď sa vrátim, nakoľko som dlho preč. Ako môže povedať,že je menej práce ako stále cez leto a zruší miesto napr. A ak by mi povedal, že nemôžem ísť na tu dovolenku a pôjdem aj tak, tým pádom som porušila prác.zmluvu takže ma automaticky vyhodí ,či?

maranco
27. jún 2024

@anicka654 ak ti zruší miesto kvôli tomu, že nemá pre teba na leto prácu tak ti patrí odstupné, ako dlho uňho pracuješ?

anicka654
autor
27. jún 2024

@maranco 3 roky a 8 mesiacov..takže mesačne odstupné a 2 mesačná výpovedná. Skôr ma trápi ta dovolenka , lebo proste pochovat ho musím ísť, všetci majú dohodnute dovolenky, ktorí sa zúčastnia