Peňaženka zdravia VšZP

mariannaaivko
27. sep 2021

Mamičky, ktorá máte túto apku a bol Vám schvalený príspevok na vyplatenie kedy Vám poslali peniažky ...od schválenia?

bimbambim
27. sep 2021

Pripnem sa lebo aj ja čakám kedy pošlú peniaze.😉

jendralka
27. sep 2021

vzdy to trva inak, neviem aka je tam lehota. ale zatial sa nestalo, aby nevyplatili

ctrl
27. sep 2021

@mariannaaivko pripínam sa, mne schválili 16.7 dodnes nič na úcte tiež by ma to zaujimalo.

evica17
27. sep 2021

Mne schvalili a do dvoch tyzdnov prislo.
Ja by som sa chcela spytat ako sa da darovat peniaze v tej penazenke inemu clenovi ?

masinka
27. sep 2021

niekedy im to trva dlho, aj niekolko mesiacov, niekedy pridu peniazky po tyzdni, oni maju nastavene nejake vyplatne terminy raz za stvrt roka, tak zalezi ci ho trafite alebo potom az ten nasledujuci. ale ked schvalia, tak raz aj vyplatia... je tu o tom este zopar diskusii, tak pohladajte

azurova99
27. sep 2021

@mariannaaivko asi 30 dní po žiadosti mi odsúhlasili a potom asi po ďalších pár dňoch poslali asi do 2 týždňov ale len dentálna hygiena

ctrl
27. sep 2021

@azurova99 treba aby zubár mal zmluvu z poisťovňou?

evica17
27. sep 2021

@ctrl ano, musi mat zmluvu so vszp. Inak to neplati

bimbambim
27. sep 2021

Dnes mi nabehlo tri krát po 30 eur od nich tak celkom rýchlo u zubára sme boli cca začiatkom septembra

azurova99
28. sep 2021

@ctrl musi mat, ale vseobecnu ma skoro kazdy nie?

ctrl
28. sep 2021

@azurova99 No bohužiaľ chodím súkromnému , tam platím všetko .
Za dentálnu som teraz platila 70 € , ale z toho 20 € bolo pieskovanie. To bolo z mojim súhlasom .

azurova99
28. sep 2021

@ctrl aha ak sukromne asi maju ine pravidla, ja som uz 30rokov vo vseobecnej ale toto je prvykrat co mi nieco preplatili, este rozmyslam ci neist do dovery kde je manzel a dcera