Pandemická OČR po výpovedi

macula16
12. jan 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať momentálne som na PN a počas nej mi prišiel papier že k dnešnému dňu mám výpoveď ale PN trvá .. musím ju zrušiť ak chcem poberať pandemicku očr na dieťa ktoré mi nevzali do škôlky a vlastne mám na to nárok ? Keď ochranná lehota je 7 dní ako to je vlastne ďakujem za odpovede

romea
12. jan 2022

@macula16 pandemicku OCR ano 7 dní si v ochrannej lehote, ono záleží od toho, koľko budeš ešte PN alebo koľko na OCR co a ti vyplatí viac laicky povedané

romea
12. jan 2022

@macula16 a prečo ti nevzali do škôlky dieťa? Je to ze su v karantenne?

macula16
autor
12. jan 2022

@romea nie majú ževraj plno a uprednostňujú predškolákov ..

romea
12. jan 2022

@macula16 tak neviem ci sa nato sťahuje pandemucka OCR, ja som ju čerpala z dôvodu, že bolo zavreté kvôli pozitivitu a bola karantena

luliu
12. jan 2022

@romea áno vzťahuje

mogaa
12. jan 2022

@macula16 v prvom rade nemôžeš súbežne poberať 2 dávky teda PN a pandemickú OČR......

romea
12. jan 2022

@mogaa ano to nemôže musí sa rozhodnúť podľa toho koľko bude ešte na PN predpoklad a koľko by bola na OCR

mogaa
12. jan 2022

@macula16 taktiež neviem či sa pandemická OČR nedáva len po skončení RD.....

mogaa
12. jan 2022

* oprava - pandemikcá OČR sa dáva len v čase trvania PP ak nevzali dieťa do škôlky, čiže nie po skončení PP, takže tam by sa toho nemala týkať ani ochranná lehota.....

macula16
autor
12. jan 2022

@mogaa ok ďakujem 🙂

romea
12. jan 2022

@mogaa ja som poberala pandemicku OCR po skončení pomeru je ochranná lehota 7dni

ukulela
12. jan 2022

@romea lenze ona nema preco cerpqt ocr. Dieta nie je chore a nie je v karantene, resp. Skolka nie je zavreta. Jej dieta nevzali do skolky.

romea
12. jan 2022

@ukulela ved toto som sa čudovala, len jej napísali, zevraj sa to nato vzťahuje, ja píšem iba o ochrane lehote ta platí aj na pandemicku OCR

luliu
12. jan 2022

Ak zamestnanej matke nevezmú dieťa do škôlky po skončení RD, má nárok na pandemicku ocr
@ukulela
@romea

luliu
12. jan 2022

@ukulela nechápem načo si mi to poslala, je to tak ako píšem 😉