Odcudzená maródka

romanka_369
28. okt 2017

Ahojte.. Potrebujem pomôcť😞.. Možno to sem nepatrí ale neviem na koho iného sa obrátiť.. Moja mamina je na PN a vo štvrtok som jej ju mala zaniesť zamestnávateľovi.. Mala som pri sebe zelený, čierny a ružovy list.. Co človek nechcel ráno mi ukradol niekto tašku zo vsetkymi dokladmi, vecami aj s tou PNkou.. Ako ďalej postupovať aby jej PN vyplatili?..krádež bola nahlásené aj na polícii. V nemocnici jej urobili overenú kópiu iba zeleného tlačivá ze iné nemajú.. Nevieme ako ďalej postupovať..

paladia
28. okt 2017

0906 171 989
02 3247 1989 infolinka socialnej poistovne. Opytaj sa tam,ci.im bude stacit ta kopia alebo ake tlacivo je náhradou.

1bambinko1
28. okt 2017

Treba čo najrýchlejšie zavolať alebo aj ísť na sociálnu poisťovňu a riešiť to, možno by nebolo na škodu mať pri sebe aj správu od policajtov keby náhodu písali a možno im bude stačiť aj ten zelený papier

romanka_369
autor
28. okt 2017

@paladia
@1bambinko1 ja som s kópiou bola u zamestnávateľa ten odomna pýtal akurát ten ružový a čierny.. A otec bol na sociálke vysvetlil co sa stalo a vraj oni ten zelený nepotrebujú a budú to riešiť keď bude má robiť viac ako 10 dní.. Tak som z toho jeleň..

olifcek
28. okt 2017

lekar vystavi novu PN s novym cislom.. zamestnavatel potrebuje II. IIa. a az PN ukonci, tak IV. ta zelena cast je pre zamestnanca

romanka_369
autor
28. okt 2017

@olifcek
Práveže žiadala aj v nemocnici vystavenie novej PN a nechceli jej dať lebo ze to majú už pod určitým číslom a oni kópie s toho nemajú.. Potom asi len čakať co v pondelok povie obvodný lekár a odvolať zdravotnú a sociálnu poisťovňu..
🙁