Od susedov cítiť zápach marihuany

4. sep 2021

Ahojte. Ako postupovat ked od susedov neustale citit zapach marihuany . Asi by som to ani neriesila,no maju maleho chlapceka, 3rocneho. Smrad na celu chodbu, neviem aky uz musi byt potom v byte kde ten malinky byva. Riesit to, ak ano aky je spravny postup? PROSIM da som to nahlasit aj anonymne aby to niekto riesil alebo potom sa na to vykaslu ked sa nepodpisem? Neviem co od nich ocakavat keby vedia ze sa staram do toho v akom prostredi maleho vychovavaju

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denkatn
4. sep 2021

urcite to napis na socialku, aj anonymne, niekto sa toho chlapceka zastat musi.

vanda323
4. sep 2021

@cocolino234 Počkaj , počkaj ale cigarety a Thc je iný level nie? A CBD myslíš že by bolo cítiť? Neviem pýtam sa....

pribinak
4. sep 2021

Kľudne aj na políciu môže zavolať, nemusíš sa predstavovať. Alebo na UPSVaR.
Len keď prídu z UPsVSr a nebude nič cítiť, tak ťažko niečo dokazovať
A chápem je tam dieťa, potom je už neskoro niečo hovoriť ak by sa niečo udialo

zuzanka.zuzu
4. sep 2021

ja mam len jednu otazku - AKO VIETE AKO SMRDI MARIHUANA? co ste ju uz niekedy fajcili? 🙈

taskataska
4. sep 2021

@zuzanka.zuzu a keby aj, tak co?

aurorastone
4. sep 2021

@zuzanka.zuzu možno len boli na výlete v Amsterdame 😁
A úprimne si myslím ze to bude skôr tráva co hulia

denkatn
4. sep 2021

@pribinak zo socialky spravia navstevu ak bude podozrenie, a ak niekto huli, tak mi nehovor, ze bude mat navareni obed z cerstvej zeleniny a upratany byt. neboj, ak nie je nieco v poriadku, tak to pri navsteve zistia. co uz spravia potom je otazke, ake maju moznosti? len vyhrazat sa ze odoberu dieta ak sa to nenapravi, moc moznosti napravit rodicov nemaju..

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellinomio
4. sep 2021

Zapamätaj si jedno, čo nahlasuješ "anonymné" nikdy to nieje anonymné 🙈 Ja len, aby si potom nemala problémy od susedov.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
4. sep 2021

@denkatn predsudky su kurva hnusna vec :D

denkatn
4. sep 2021

@cocolino234 ved praveze nebude!, ved to myslim, ze ten kto huli sa podla mna nevie postarat o dieta a ze to vyjde najavo

bluka2
4. sep 2021

@cocolino234 ja nehulim a ups, nemam v chladničke ten obed z čerstvej zeleniny 😂 to je fakt čisto haluz spojenie, skoro ako keby si autorka toho niečo (iné)šupla, že má také asociácie

denkatn
4. sep 2021

@bluka2 to bol priklad, aj my mame doma tbc kvapky, nemyslim ze som konzervativna, ale videla som uz tiez dost zavislych a myslim, ze pri navsteve sa to da rozoznat...

bluka2
4. sep 2021

@denkatn a preco by sa akože nevedel postarať o dieťa? Mne je vrcholne nesympaticke, ak ľudia fajčia pri deťoch a tie deti ľutujem, že to musia pasívne cuchat, ale tvrdiť, že sa o ne nevedia postarať, to je trochu moc.
Autorka sa asi potrebuje cítiť dôležito...

denkatn
4. sep 2021

@taskataska nie su to predsudky, su to statistiky, zavisly ludia sa staraju o seba a o to aby dalej hulili a nie o dieta...

bluka2
4. sep 2021

@denkatn tabak je viac návykový ako marihuana, tu sa nebavíme o ľuďoch na pervitíne, heroine a pod., co život nemajú pod kontrolou. Marihuanu si dáva aj kopec v živote úspešných ľudí...

taskataska
4. sep 2021

@denkatn pretoze mas dlhorocne skusenosti a stovky ludi co hulia, ktorych poznas, na zaklade coho sudis?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denkatn
4. sep 2021

@taskataska viem, kolko je s dietatom starosti a ze to nemoze zvladnut clovek ktory je casto pod vplyvom cohokolkvek. takze taketo nazory mozu mat mlade bezdetne..

denkatn
4. sep 2021

@cocolino234 na to mam tiez nazor, ale nevnucujem ti ho mozes mat iny, zomrel mi jeden bratranec na obstrukciu pluc, jeho mama fajcila, nebolo to vidiet ze mu ublizuje, ani to nikto takto nepomenoval, len ja si to myslim, ze mohlo to mat vplyv.

basska_b
4. sep 2021

@denkatn Na ihrisku sme videli mamičku s dredmi, ťahala z nej tráva riadne a hovoríme si s kamarátkou, že by sme sa mali opýtat, či jej to pomáha lepšie zvládať materskú (keďže my sme už niekedy na prášky z tých našich deti 😁 )

taskataska
4. sep 2021

@denkatn tak nech sa ti v tej tvojej bubline zije krasne a nerusene aj nadalej 🙂

denkatn
4. sep 2021

@basska_b jej to urcite pomoze, aj mne by niekedy pomohol aj panak podla mna, len ja si myslim, ze kazdy kto nevytvori svojmu dietatu zdrave prostredie, vratane cisteho vzduchu nezahuleneho je idiot.

denkatn
4. sep 2021

@taskataska ja ti prajem nech to tvoje buduce dieta prezije v zdravi, lebo odkial pochadza choroba sa nikdy nezisti

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
4. sep 2021

@denkatn tak aj v Číne sú všetci idioti, lebo tam keď niekedy dychas bežný vzduch to máš ako 20? cigariet denne. Teheran 6 cigariet denne (a teraz nemám písomný zdroj, len mi to vravel jeden lekár odporúčaný veľvyslanectvom)

autor
4. sep 2021

@bluka2 vyprosim si aby si mi tu pisala ze sa potrebujem citit dolezito, niesom povinna pisat tu celu story, mater chlapceka ma ustavicne nepricetny pohlad, kolko x ani pricetne nevnima co jej rozpravam alebo tara od veci tak si predstav ano mam dovod to riesit a nie srat na cudzie dieta ako väcsina ludi !

denkatn
4. sep 2021

autorke: nevsimaj si ich, to su ludia, co v zivote neriesili nejaky problem, to vidiet na reakcie, im ide o to obhajit, ze si sem tam zahulia, ja im to neberem, ide mi o to dieta, myslim ze je dobry napad aby to niekto skontroloval