OČR v júli

alofinka
6. jún 2022

Zachviľu začínajú prázdniny, myslíte že mi doktorka vypíše OČR v júli aby som sa o ňu starala na také dva týždne aj keď nebude chorá? Potom bude baviť svokra, otec

viestta
6. jún 2022

Ako my máme vedieť co si o tom myslí tvoja doktorka?

sasa1310
6. jún 2022

@alofinka no ak je normálna a nechce robiť podvody, tak nevypíše. Na to existuje také niečo ako "dovolenka".

lenka7477
6. jún 2022

ak si kamoška s Dr . tak nech sa páči .... my nevieme čo si ochotná dať za také razítko .......

slavkadi
6. jún 2022

@alofinka ak je skolkarka, a škôlku máte zavretu v júli, normálne na pandemicku OČR. Ak to dovtedy nezmenia, tak stále je tá možnosť.

nikdenikto
7. jún 2022

Náša doktorka vypisuje jedna radosť je len rada že jej decko nedoniesiem ukázať. Stačí zaklopať na okno Dobrý deň, syn má kašeľ sopel potrebujem OCR. Ona s radosťou dá a len povie že kúpiť nejaký sirup v lekárni 🙈

janka54321
7. jún 2022

@alofinka vypíše, nevypise ...ale aj v práci budú mať z teba radosť...ja mám v práci takú, čo takto ,,zneužíva" svoje deti, aby si oddýchla...neznášam takéto veci ...niektoré platíme deťom denné tábory, kombinujeme a niektoré sú takto krásne vychcane

alofinka
autor
7. jún 2022

@janka54321 nie som vyscaná len mi ju nemá kto baviť

iwesska
7. jún 2022

@alofinka Ale to je bezny problem vsetkych skolakov a skolkarov,to nie je dovod na OCR. Dg.ti tam Dr aku napise: "prazdniny" 🤔

alofinka
autor
7. jún 2022

no tak prídem a poviem že je chorá

opuska
7. jún 2022

myslim si ze nie. ocr je vystavena na zaklade nepriazniveho zdravotneho stavu, takze ak jej nic nebude, proste ti ocr neda. na toto existuju tabory ci uz klasicke alebo denne, skloky su pootvarane tiez a aj nietktore skoly ponukaju travenie prazdnin u nich

janinah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz