OČR na manželku

20. aug 2024

Ahojte. Budem musieť ísť na operáciu mam cystu a som na rodičovskom. Vie si manžel vziať ocr na dcéru, ktorá ma rok a potom keď mu skončí ocr na dcéru, vie si vziať ocr aj na mňa? Ďakujem

viestta
20. aug 2024

V druhom pripade urcite, neviem ako to je ak osoba starajuca sa o dieta je hospitalizovana

autor
20. aug 2024

@viestta ďakujem za odpoveď nikdy sme toto neriešili tak neviem 😵‍💫

zdenkak87
20. aug 2024

Na dceru urcite moze

ziarifka
20. aug 2024

Pripnem sa, čakám rovnaký zákrok. Kto tú ocr vypisuje? Nemocnica, gynekológ, obvodný lekár...?

romanita96
20. aug 2024

Tiež sa pripájam,čaká ma v septembri tiež rovnaký zákrok. Budem rada za každu info, ohľadom ocr.

elanor
20. aug 2024

Ano a ano. Ocr vypise pediater, je tam kolonka, ze osoba ktora sa obvykle stara o dieta, sa o neho starat nemoze. Je mozne, ze bude dr. pytat dake potvrdemie bud z nemocnice alebo od tvojho dr., a mozno aj nie. A ocr na teba da muzovi tvoj dr.

romanita96
20. aug 2024

@ziarifka ja idem na operáciu bez hospitalizácie , pýtala som sa a tam kde mi to budú robiť mi ocr vystaviť nevedia, tak predpokladam že ani v nemocnici nevystavia. Pýtala som sa u vseo dr. a povedal že tam mi ocr dajú

ziarifka
20. aug 2024

@romanita96 ideš na laparoskopiu s cystou? Kde sa dá jednodňová? Mne v nemocnici hovorili, že ráno príjem a až na ďalší deň poobede prepustia. Teraz čakajú, kým malý začne jesť viac prikrmov a prestane byť závislý na kojení. Predpokladám, že ešte pol roka

autor
20. aug 2024

@elanor ďakujem 🙂

janinah
20. aug 2024

Očr na dieťa áno.kym je matka hospitalizovaná.Nie som si istá.ci je dôvod na očr na manželku po laparoskopickej operácii zrejme v j dnodnovej chirurgii.lepšie ostať na očr s dieťaťom.lebo matka sa nemôže plnohodnotné postarať.

romanita96
21. aug 2024

@ziarifka ja idem do TT k dr. Štrbovi. Neviem odkiaľ si , ale ak z okolia skús sa im ozvať 🙂

lienka.7
21. aug 2024

@autorka obe sú možné. OCR na dieta ti vystaví pediater, a potom OCR na teba mužovi tvoj lekar. A to buď na základe pnky z nemocnice alebo nejakej lekárskej správy, že nie si schopná sa postatat o dieta. Nejde to len tak.

autor
22. aug 2024

@lienka.7 ďakujem pekne za odpoveď 🙂